Yılbaşı hediyeleri Silk and Cashmere’de

Kaşmir sıcaklığı ve ipek yumuşaklığında bir yıl için en iyi tercih Silk and Cashmere...

İz bırakan yılbaşı hediyeleri için bu yıl da rotanızı Silk and Cashmere’e çevirin…

Yeni yıl alışverişlerinde kaşmir ve ipekten oluşan koleksiyonuyla kadın ve erkek için yüzlerce hediye alternatifleri sunan Silk and Cashmere bu yılbaşı da en özel hediye arayanların kurtarıcısı.

Silk and Cashmere

Yeni yıla geri sayıma yaklaştığımız günlerde sevdiklerinize en güzel ve unutulmaz yılbaşı hediyelerini seçmek için çok az vaktiniz kaldı. Silk and Cashmere’in kaşmir sıcaklığı ve ipeğin büyülü dokusu ile hazırlanan geniş aksesuar koleksiyonunda atkıdan bereye, eldivenden eşarba, şaldan fulara ve pançodan kravata çok farklı aksesuarlarla hediye alışverişlerinizi Aralık ayının en keyifli anına dönüştürüyor.

Sıcacık yılbaşı hediyeleri

Yeni yılda iz bırakan sıcacık hediyelerle anne, baba, eş, çocuk, sevgili ve arkadaşlarınız Silk and Cashmere’in eşsiz dokularıyla sizi hatırlarken Hediye Festivali’nden yapacağınız yılbaşı alışverişlerinizde, her hediyeye ekstra indirimlerle %40’a varan fırsatlar kaşmir ve ipek tutkunlarını bekliyor. Büyük kutlamaların benzersiz hediyeleri hak ettiği yılın en soğuk günlerinde kaşmir ve ipeğin eşsiz dokularını sevdiklerinize armağan edin.

Yılbaşı hediyelerini silkandcashmere.com ‘dan almayı tercih edenler siparişlerini 27 Aralık tarihine kadar tamamladıklarında erken teslimattan faydalanabilirler.

Silk and Cashmere

Silk and Cashmere hakkında…

1992 yılında kurulan Silk and Cashmere, yüksek kaliteli saf kaşmir, saf ipek ve ikisinin karışımı olan kaşipekten oluşan koleksiyonuyla dünyada kabul görmüş bir marka. Yurt içinde ve dışında kendi mağazaları, cornerları ve bayileri ile iddialı bir şekilde büyümekte olan markanın halen İsviçre’den Sibirya’ya, Almanya’dan İspanya’ya dünyada toplamda 200’e yakın seçkin noktada mağaza ve cornerları bulunuyor.

Silk and Cashmere bugüne kadar 6 bilimsel kitaba marka ve Girişimcilik alanında konu olmuş. Ulusal ve uluslararası 12 tane başarılı girişim ödülü sahibi olan marka, çeşitli üniversitelerde tez konusu ve vaka çalışması olarak ders programında okutuluyor.

Adını ipekle kaşmirden alan Silk and Cashmere, tamamen saf ve en yüksek kalitede kaşmir, ipek ve kaşipekte uzmanlaşmış, dünyada kabul edilen en değerli İç Moğolistan keçilerinin A grade saf kaşmirini kullandığını sertifikalarla kanıtlamıştır. “Kadın, erkek, aksesuar, büyük beden, ev, bebek, evcil hayvan” ürün gruplarında koleksiyon yelpazesine sahip olan marka, kaşmir ve kaşipekte dünyanın en zengin koleksiyonunu ürettiriyor ve ürünlerini tüm dünya üzerinde sadece kendi ismiyle satıyor. Son dönemde yeni satış kanalı olarak gördüğü e-mağazacılık konusunda da büyük yatırımlar yapan Silk and Cashmere, ürünlerinin tamamını kendi internet mağazası www.silkandcashmere.com üzerinden tüm dünyaya satıyor…