Yazı doyasıya yaşamak için küçük tatil kaçamakları biçilmiş kaftan. NetWork kadın koleksiyonu tatil bavullarda yerini aldı.

NetWork İlkbahar/Yaz 2019 kadın koleksiyonu;

Keten gömlekler, uçuşan etekler ve ince kumaşlı yaz elbiseleriyle yaz rotalarınızda size eşlik ediyor. İnce düşünülmüş detaylar, yüksek kumaş kalitesi ve dikkat çeken tasarımlarıyla şık görünümler yaratan koleksiyonda, yazın ritmini yakalayan etekler, limon desenli elbiseler ve güpürlü bluzlar ön planda. Stilinizi tamamlayan hasır çantalar, şapkalar ve ince bantlı sandaletler ise bavulunuza ilk eklenecek aksesuarlar arasında. Resort koleksiyonuyla stilinizi sahile de taşıyan pareo, bikini ve örgü parçalar ise akşamüstü beach partilerinde gözleri üzerinize çekecek cinsten.

NetWork İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonunda rahatına düşkün erkekler için de şortlar ve polo yaka tişörtler bulunuyor. Yaz sıcağında kurtarıcı rolü üstlenen hafif keten gömlekler ve tropikal desenli parçalar tatil kaçamaklarında şık bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Çapraz bantlı sandaletler, hasır detaylı ayakkabılar ve desen çeşitliliğiyle NetWork mayolar plaj ve tekne stilinizin de tamamlayıcı parçaları arasına giriyor.