LR Health & Beauty’nin tüm zamanların en etkili bakım serisi olan çok yönlü Microsilver Plus ile tanışmaya ne dersiniz?

Avrupa’nın lider kozmetik şirketlerinden LR Health & Beauty tepeden tırnağa tüm vücut için sunduğu Microsilver Plus bakım serisi ile en etkili ve en özel bakımın sırrını paylaşıyor. Ana bileşeni gümüş olan bu özel seri antibakteriyel, düzenleyici ve sağlamlaştırıcı etkisiyle çok yönlü bakım sağlıyor.

Microsilver Plus ile gümüş iyonları devrede

Kış aylarının gelmesiyle beraber ciltte kuruma, çatlama, gerilme gibi problemler baş göstermeye başlıyor. İşte tam da bu dönemde Alman kozmetik devi LR Health & Beauty’nin gümüş iyonları ile ürettiği Microsilver Plus serisi imdada koşuyor.

Nano gözenekli gümüşten üretilen Microsilver serisi tüm cilt tiplerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Her bir cilt bakım ürününün etkisi değerli içerik maddeleri ve mineraller ile optimize ediliyor. El temizleme jelinden, şampuana, diş macunundan yüz yıkama jeline kadar birçok ürünü bulunan Microsilver Plus serisi, tüm vücut için sunduğu fonksiyonel yapısıyla dikkat çekiyor.

LR Health&Beauty Hakkında

LR Health&Beauty; vücut bakımı ve güzellik ürünleriyle, 1985’ten bu yana faaliyet gösteren Almanya’nın önde gelen doğrudan satış firması. Dünya çapında 30 ülkede faaliyet gösteren LR, bünyesinde bulundurduğu 1.000’den fazla çalışanı, yaklaşık 300.000 kayıtlı iş ortağı ve müşterisiyle global sektörün önde gelen oyuncularından.

Yenilikçi ve kaliteye önem veren kurum anlayışıyla LR, yaptığı 1 milyon Euro yatırımla, Avrupa’nın en modern AR-GE tesisine sahip. Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticisi olan LR’ın ürünleri IASC (International Aloe Vera Science Council) ve INSTITUT FRENSENIUS kalite sertifikalarına sahip. LR’ın ünlülerin de dahil olduğu özel Eau de Parfum serisi DERMATEST onayı ve dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış rakamıyla kalitesini ispatlamış.

Alman kalitesindeki ürünleri, benzersiz otomobil konsepti, satış ortakları için mesleki eğitim ve hizmetleri, adil ve şeffaf pazarlama planlarının yanı sıra Bruce Willis, Karolina Kurkova, Emma Heming-Willis, Guido Maria Kretschmer ve Cristina Ferreira gibi ünlülerle yürüttüğü işbirlikleri LR’ın başarı faktörleri arasında. LR, operasyonel süreçleri uygulamaya koyarken otomobil konsepti kapsamında Porsche, Mercedes ve Volkswagen ile işbirliği yapmaktadır. LR bünyesinde 2006 yılında kamuya hizmet etmek amacıyla LR Global Kids Fund kurulmuştur. LR, Avrupa Doğrudan Satış Derneği(SELDIA) ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği üyesi olan LR hakkında daha fazla bilgi için http://www.lrworld.com/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.