Diesel yeni yılı erken karşıladı!

Diesel yeni yıl partisi, ana sponsorluğunu üstlendiği Festive Hamster etkinliği kapsamında 22 Aralık Cuma akşamı Tomtom Kırmızı’da gerçekleşti. Partiye katılanlar arasında Levent Özçelik, Sinan Öncel, Koray Bilici, Esra Eron, Melisa Özmen, Oğulcan engin ve Hakan Kodal bulunuyordu.

Levent Özçelik, Sinan Öncel, Hakan- Ayşegül Kodal, Koray- Bahar Bilici

‘Demode yılbaşı kazağı’na hayır de ve bu demode kazağı bir kenara at! Bu kış Diesel, sezon kampanyasında bulunan ‘cool koyun’ yardımıyla cool olmayan kazaklara savaş açıyor!

Göz kamaştırıcı tarihi bir dokuya sahip Tomtom Kırmızı’nın avlusunda 22 Aralık Cuma akşamı gerçekleşen partide Diesel, misafirlerini #SAYNOTOUNCOOLWOOL mottosuyla karşıladı. Her yıl kış tatili gelince, dünyanın dört bir yanındaki evler ‘Demode Yün Kazaklar’ tarafından istila edilir: ironik bir gelenek olan bu kazaklar komik etkilerini kaybederek artık sıkıcı olmaya başladı. Diesel gibi sıradan olmayan bir marka ise, oturup arkasına yaslanarak cool kış modasının bir kenara atılmasına seyirci kalamadı.

‘Demode Yün Kazaklar’a karşı başlatılan küresel bir isyanla Diesel, 2017 Sonbahar/Kış koleksiyonu için sıcak tutan ve yumuşak yün konusunda en üst düzeydeki otoritelerin görüşlerini istedi. Bu destek sonucunda, ‘cool olmayan yün kazaklar’a hayır demesi için “Bir koyundan daha iyi kim yardım edebilir?” sonucuna vardı.

Kış Tatili Küresel kampanyasının marka elçisi Diesel oldu

Deri ceket ve jean giyen Cool Diesel Koyunu, #SAYNOTOUNCOOLWOOL mottosuyla Kış Tatili Küresel kampanyasının marka elçisi oldu. Asi ve renkli koyun mankenler, tuhaf boyları ve ölçülerine mükemmel uyacak şekilde dikilmiş kıyafetleriyle Diesel mağazalarında yerlerini aldı.
Siz demode yün kazak giyerler, artık dikkatli olun!

Ama merak etmeyin; kampanya mottosunun bize hatırlattığı gibi, koyunların giydiği tüm parçalar, insan boyutları için de mevcut. Tek yapmanız gereken kış tatiline çıkmak ve #SAYNOTOUNCOOLWOOL demek olacak…