Sevgililer Günü’nün en sıcak hediyesi Timberland

Sevgililer Günü’nde çiftlerin kalbini ısıtan hediye seçenekleri sunuyor. Bu özel gün için sevdiklerine hediye alma derdine düşen çiftlerin kurtarıcısı olan marka, %25 sezon indirimiyle de hem kadınların hem de erkeklerin gönlünü fethediyor.

Premium kalitede; ayakkabı, giysi ve aksesuar sunan Timberland, zengin sneaker ve bot koleksiyonuyla Sevgililer Günü’nün en sıcak hediyesi Timberland Sevgililer Günü’nde çiftlerin kalbini ısıtan hediye seçenekleri sunuyor. Bu özel gün için sevdiklerine hediye alma derdine düşen çiftlerin kurtarıcısı olan marka, %25 sezon indirimiyle de hem kadınların hem de erkeklerin gönlünü fethediyor.

Sevgililer Günü’nün en sıcak hediyesi Timberland

Bu aşk dolu günde erkeklere verilecek özel hediye alternatifleri arasında markanın geniş hazır giyim ve ayakkabı koleksiyonu içerisinden; ekoseli gömlekler, trikolar, puf ve 3 katmanlı montlar, bir Timberland klasiği olan sarı botlar ve yelekler ön plana çıkıyor.

Beylerin kadınlara aşkını sunmasının en iyi yolu ise: modern ve klasik uyumu bir arada yakalayan, farklı boyları ve bağcıklı-bağcıksız seçeneklerinin yanı sıra birbirinden renkli alternatifleriyle Courmayeur Valley botlardan geçiyor.