Yeni yıl; ister ev partisi, ister sokak partisi isterse şık bir mekanda kutlansın, ihtişamınız ile tüm o kalabalığın arasından sıyrılıp bakışları üzerinize çekmek istersiniz. İşte tam da bu beklentinizi karşılayacak Max Factor ürünleri:

Doğal görünmek isteyenlere

Healthy Skin Miracle Harmony

Yılbaşı partisinde dingin ve naturel bir cilde sahip olmak isteyen kadınlara Max Factor, Healthy Skin Miracle Harmony fondöteni sunuyor. Healthy Skin Harmony Miracle Fondöten 24 saat nemlendirme ve parlama kontrolü sunan akıllı formülü sayesinde yılbaşı gecesi cildinizin kusursuz görünmesi için size eşlik edecek. Günlük streslerin makyaja olan etkileriyle baş eden Healthy Skin Harmony, yılbaşı partisinde kusursuz bir cilt elde etmenizi sağlıyor.

Kusursuzun peşinde koşanlara

Brow Shaper

Kaş görünümünde belirginlik yaratmak ve derinlik katmak üzere tasarlanan Brow Shaper kaş kontur kiti koyudan açık tona doğru giden dört kaş tonu paletine sahip. Bu özel kitin parlak tonu kaş bölgesinde ve gözlerin iç köşesinde aydınlık görünüm elde etmek için kullanılıyor.

Belirgin kaşları ve dolgun kirpikleri ile iddiasını ortaya koymak isteyen kadınlar ise Max Factor 2000 Calorie Curl Addict maskara ile kusursuz görünüme ulaşabilecek.

2000 Calorie Curl Addict Maskara

Bronzluk ve ışıltı arayanlara

Creme Bronzer

Bronz bir tenden vazgeçemeyenler içinse mikro ince pigmentleri sayesinde doğal bronzluk etkisi sağlayan Creme Bronzer vazgeçilmez bir tamamlayıcı olacak. Masterpiece Nude Palette far sayesinde ise ışıltılı ve ihtişamlı gözlere sahip olabilirsiniz. Sunduğu Rose, Golden ve Orchid çeşitleri makyajınızın farklı tonlarına rahatça etki edecek.

Masterpiece Nude Master

Dudaklarında çeşitlilik isteyenlere

İhtişamlı görünüşünüzü tamamlayacak son dokunuşu dudaklarınıza yaparken Colour Elixir Honey Lacquer serisi, 8 farklı ton seçeneği ile dudaklarınızda çekici bir görünüm yaratıyor. Colour Elixir Honey Lacquer’ın içeriğinde bulunan nemlendirici ve besleyici mineral yağı, parlaklık arttırıcı bileşenler ve yüksek pigmentli rengi sayesinde kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak.

Honey Lacquer