Günümüzde ilişkiler pek çok farklı etken altında oldukça zor ilerliyor. Eğer yeterince uzun süre bir arada kaldıysanız bir noktada neden birlikte olduğunuzu sorgulamak da oldukça normal görünebiliyor. Ünlüler için de aynı durum söz konusu. Kusursuz birliktelikler çoğu zaman aniden sonlanabiliyor. İlişkilerinde zaman aşımına maruz kalan dünyaca ünlü isimlerin aralarından bazıları ise sürpriz bir şekilde yeniden bir araya gelerek hepimizi şaşırttı. Üstelik şimdi her zamankinden daha güçlü görünerek. Gelin onlara birlikte göz atalım…

KRISTEN BELL VE DAX SHEPARD

Kristen ve Dax yıllarca evli kaldı, ancak buna rağmen birliktelikleri ayrılıkla noktalandı. Kristen konuyla ilgili yaptığı açıklamada: Dax beni karşısına oturttu ve ”Şu an bunu anlayamıyorum, aramızdakine anlam veremiyorum, bence harika birisin ama ben başkalarıyla görüşüyorum” dedi şeklinde konuşmuştu. Aradan 3 ay gibi kısa bir süre geçmesinin ardından ise Dax yeniden Kristen’a ulaşmış ve kendisinden özür dileyerek şunları söylemiş: ”Senden sonra görüştüğüm hiç kimse senin kadar ilginç ve özel değildi ne yaptığımı gerçekten bilmiyordum. Ayrı olduğumuz aylar boyunca hep seni düşündüm.”

Dax Shepard ve Kristen Bell

PINK VE CAREY HART

Pop divası Pink 2016’da katıldığı Ellen DeGeneres’ın programında kendisinin ve Carey’nin ihtiyaç duyduklarında “molalar verdiklerini” söylemişti. Çift, 2003’te henüz flört aşamasındayken bir kez ayrılmış, 2008’de ise işin içine boşanma dilekçeleri dahil olmuştu. Pink bu sarsıntıların ardından ilişkinin sağlığı için zaman zaman aralar vermeye karar verdiklerini ilkinin 1 yıl ikincisinin ise 11 ay sürdüğünü şimdi ise her zamankinden daha mutlu olduklarını belirtti.

Pink ve Carey Hart

JESSICA BIEL VE JUSTIN TIMBERLAKE

Jessica ve Justin ikilisi beraberlikleri boyunca ağır eleştirilere maruz kaldılar. İkilinin hayranları onları bir türlü yakıştıramadı ve sonunda çift uzun süren beraberliklerini 2011 yılında noktaladı. Timberlake ayrılığın ardından o kadar güzel açıklamalarda bulundu ki bir araya gelecekleri oldukça barizdi. Justin biten ilişkisiyle ilgili: ”Jessica benim 30 yıllık yaşamım boyunca tek başıma elde ettiğim en önemli kişidir, benim için çok fazla yara aldı daha fazla canı yansın istemiyorum sadece onu çok seviyorum” demişti. Açıkçası, ne oldu bilmiyoruz ama çift bir yıl sonra 19 Ekim 2012’de İtalya’da sürpriz bir şekilde evlendi. Günümüzün örnek çiftleri arasında gösterilen Jessica ve Justin dileriz bir daha ayrılıkla sınanmaz.

Justin Timberlake ve Jessica Biel

MILEY CYRUS VE LIAM HEMSWORTH

Miley ve Liam, 2013’te ayrıldı ve tekrar bir araya gelmeden önce üç yıl beklediler. Magazin dünyasının şaşırtan beraberliklerinden olan ikilinin ilişkisinde Miley daha baskın olduğuna ve bu yüzden ayrıldıklarına inanıyor. “Sanırım her şeyin doğru bir sebebi var, ayrıyken ikimizde tuhaf durumlara düştükş neticede birbirimiz olmadan saçmaladığımız fark ettik” diye konuşan Cyrus artık Liam üzerindeki baskısını geri çekmiş gibi görünüyor.

Miley Cyrus ve Liam Hemsworth

CHRISSY TEIGEN VE JOHN LEGEND

Chrissy ve John Hollywood’un en sağlam çiftlerinden gibi görünseler de onlar da ayrılık rüzgarının soğuk esintisinden nasiplerini almışlar. İş yoğunluğu ve sıradanlaşan hayat karşısında yenik düşen John Chrissy’ye ayrılmak istediğini söylemiş ancak Chrissy John’un gözlerinin de sesinin de ayrılmak istemediğini anlamış ve kısa bir mola verme teklifinde bulunmuş. Bu esnada John çeşitli turlara çıkıp kafasını dinlerken Chrissy’de evlilik terapistleriyle görüşmüş. Şu an oldukça mutlu bir ilişkileri var.

Chrissy Teigen ve John Legend

BEHATI PRINSLOO VE ADAM LEVINE

Behati ve Adam, ayrılmadan önce yaklaşık bir yıl beraber yaşamışlardı, ardından Adam Levine ani bir kararla Behati’den ayrılarak model Nina Agdal ile aşk yaşamaya başladı. Aradığını bulamamış olacak ki 2014 yılında hepimizi şaşkına çevirerek Behati ile dünya evine girdi. Katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamalar Behati’den neden vazgeçemediğini özetler nitelikteydi. ”Evlenmek isteyeceğinize inandığınız birini bulamadıkça evlenmek zorunda kalacağınızı düşünmüyorsunuz. Geziyor, yiyor, içiyor, eğleniyor, sevişiyor ama hep eksik kalıyorsunuz. Behati beni evliliğe inandıran insandır” Uyumlarıyla hayran bırakan çift ikinci bebeklerini bekliyor.

Behati Prinsloo ve Adam Levine

MEGAN FOX VE BRIAN AUSTIN GREEN

Megan ve Brian çok mutlu bir şekilde evlendiler ancak Ağustos 2015’te şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle ilişkilerine ara verdiler. Akabinde Megan Fox üçüncü çocuğunu beklediğini açıklayınca  Brian Austin Green kendi özel radyo yayınında Megan’a yeniden bir araya gelme teklifinde bulundu. Aynı yayında evliliğin zorluklarından uzun uzun bahseden Brian Megan’ı etkilemeyi başardı. Boşanacakları düşünülürken üçüncü kez bebek sahibi olan çift cephesinde şimdilik her şey yolunda.

Megan Fox ve Brian Austin Green

SELENA GOMEZ VE JUSTIN BIEBER

Gelelim son günlerde gündemi en çok meşgul eden ikiliye. Evet artık resmileşti Selena ve Justin yeniden beraber. 2010-2015 yılları arasında birlikte olan genç pop ikonlarının ayrılığı hayranlarını yasa boğmuş barışacakları yönündeki söylentiler kulislerden eksik olmamıştı. Nitekim Selena Gomez müzisyen sevgili The Weeknd’den ayrılır ayrılmaz Justin’le Los Angeles’ta bisiklet sürerken görüntülendi. Daha sonra yerel bir kahveciye oturan ikilinin öpüştükleri de objektiflere yansıyınca eski aşkın küllerinden yeniden doğdu resmen belgelenmiş oldu.

Selena Gomez ve Justin Bieber