Makyaj ürünleri ile ışıldayın

BECCA’nın yepyeni ürünleri 2017 İlkbahar/Yaz Sezonunda cildinizin ışıltısını ortaya çıkarmak için sadece Sephora’da satışa sunuluyor. First Light Priming Filter, cildinize kusursuz makyaj  ışığını yansıtıyor. Cilde sağlıklı bir parlaklık katan Becca First Light Priming Filter, soluk cilt dokusu belirtileriyle ve yüzün gereğinden fazla parlaması sorunuyla mücadele ediyor.

First Light Priming Filter’ın birkaç düzeltici özelliği bulunuyor

• Formülünün %70’i sudan meydana geldiği için cildi nemlendiriyor
• İçeriğindeki lavanta sayesinde cildi aydınlatıyor ve eşitliyor
• Zencefil özütü, yorgunluk belirtilerine karşı savaşması için cildi canlandırıyor
• Sodyum hyalüronat ve kaktüs armudu özütleri nemlendirmeyi arttırarak diğer özelliklerin etkisini kuvvetlendiriyor.

Soft Light Blurring Powder, kusursuz makyajın son dokunuş pudrası olarak anında kapatıcı etki gösteriyor. “Çekime hazır” selfie konsepti için tasarlanan pudra, güzellik filtresi görevi üstleniyor. Seramik mikro küreler açık ya da koyu bütün cilt tonlarını pürüzsüzleştirip aydınlatarak cilde kadifemsi bir görünüm kazandırıyor.

Pudranın donuklaştırıcı özellikleri makyajı belirgin kılıyor, yüz hatlarına derinlik ve ışıltı katıyor. Altın şeftali rengi ise cilt tonuna sıcak bir görünüm veriyor.

Back Light Priming Filter, bütünüyle aydınlık bir görünüm yaratırken, içten gelen ışıltı ve sağlıklı görünümüyle anında filtre etkisi gösteriyor. Her biri farklı bir ışık yayılması sağlayan üç eşsiz ışıltılı sedef filtre içeren ürün, uygulanırken hafif ve köpüklü bir sıvıya dönüşüyor.

Ürün içerdiği E vitamini ile ince çizgiler ve kırışıklıkların görünümünü minimize ediyor. Meyankökü özü ise cildi aydınlatırken, cildin rengini düzenliyor ve sıkılaştırıyor. Geleneksel bazlar gibi, cildi fondötene hazırlamak için yüzün tamamına uygulanabilir.

Ever-Matte Poreless Priming Perfector, T-bölgesindeki yağı kontrol ederken, gözenekleri de minimize ederek kusursuz bir cilt yaratıyor.
12 saate kadar matlaştırılmış bir cilt etkisi için gözenekleri minimize eden ürün, yağlanmaya meyilli bölgeleri hedef alarak canlı ve mat bir görünüm için sıvı emen bir kağıt etkisi gösteriyor.

Yüzünüzde gün içinde ihtiyaç duyduğunuz bölgeler için gün boyu rötuş yapabileceğiniz ürün, tek başına veya fondötenden önce baz olarak kullanılabiliyor.
Bronzing Skin Perfector, cilt rengini kuvvetlendirmek için sıcak ve parlak bir etki isteyenlerin favorisi oluyor. Işık saçan bronzluğun karşılığı olan ürün, yenilikçi formülüyle cilt renginize kusursuz bir arka plan ışığı veriyor.

Çok yönlü formülü sayesinde cilde parlaklık verirken, cilt renginin pürüzsüz ve mükemmel görünmesini sağlıyor. Cildinizde biraz renk ve parlaklık istiyorsanız, Bronzing Skin Perfector’dan bezelye büyüklüğünde bir parça alarak cildinize uygulayabilirsiniz.