Yeni yıl makyajınız Sephora ‘dan!

Yüksek kaliteli ruj kiti, cezbedici bir makyaj için büyüleyici paletler, tek başına veya çoklu uygulanabilen maske setleri ile Sephora, yeni yıla sihirli bir dokunuşla giriş yapıyor.

Yüksek kaliteli ruj kiti, cezbedici bir makyaj için büyüleyici paletler, tek başına veya çoklu uygulanabilen maske setleri ile Sephora , yeni yıla sihirli bir dokunuşla giriş yapıyor.

Sephora sihirli bir yeni yıl diler!

Cream Lip Stain Collection – 6’lı Mini Cream Lip Stain Seti

Ten rengi, canlı kırmızı, gül kursuu… Yılın bu en havalı koleksiyonunda zamansız renklere, kadifemsi bir sonuca ve uzun süre kalıcılığa sahip 6 likit ruj bulunuyor.

Fiyat: 69,90 TL

Once upon a Palette – Göz, Ten ve Dudak İçin Yeni Yıl Özel Makyaj Seti

Gözler, yüz ve dudakların hayal edebileceği her şeye sahip ve büyüleyici süslemelerle bezeli bir palet: 20 farklı renkte göz farı, 1 aydınlatıcı, 1 allık, 1 bronzlaştırıcı pudra, 1 Cream Lip Stain, 1 büyük ayna ve 2 uygulama looku.

Fiyat: 149 TL

Once Upon a Night Palette – 130 Renkli Makyaj Paleti

Yeni Yıl baykuşunun sembolünü taşıyan bu palet, her tarzı kolayca uygulayabilmek için içinde 130 rengi (dudaklar, gözler, yüz ve kirpikler) gizliyor.

Fiyat: 199 TL

The Exceptional Card – Yeni Yıl Not Kartlı Mini Maskara

Mini bir maskara ile birlikte yeni yıl süslemeli bir kart

Fiyat: 29,90 TL

Magic in the Eyes –Far ve Göz Kalemi Seti

Bir sihirli değneğin dokunuşuyla, gözler yeni bir yoğunluk kazanıyor. Çocukluğumuzdaki kalemtıraş ve kalem ikilileri gibi birbirine geçebilen siyah göz kalemi ve göz farı, çok iyi bir iş çıkarıyor!

Fiyat: 34,90 TL

Enchanted Sky Palette – 8’li Far Paleti

Ultra pigmentli bu 8 farklı renkteki farla yıldızlar gözlerimizin önünde! Matı, sedeflisi, ten rengi, daha koyusu ve hatta pırıltılı altın rengi… Hepsi de kolayca kullanılabilecek ve birbiriyle karıştırılabilecek renkler!

Fiyat: 49,90 TL

In the Blink of an Eye – 3l’ü Göz Far Paleti

Noel Baba’ya göz kırpmak için, taşıması kolay, son derece pratik ve mini fiyatlı bu üç renkten oluşan göz farından daha ideal ne olabilir ki!

Fiyat: 24,90 TL

Magic in the Nails – 6’lı Oje Seti

Tırnaklarının da yeni yıl partisinin bir parçası olabilmeleri için, Sephora nude, gülkurusu, şeftali, bordo, lacivert ve yoğun kahve renklerini bir araya getirerek 6 festival renginden oluşan bu seti yarattı.

Fiyat: 59,90 TL

The Enchanting Colors – Yüz ve Göz Paleti

Kapağın altındaki her şey, bakışlara pırıltı ve tene ışıltı vermek için düşünüldü: Yumuşak renklerde 8 farklı renkte göz farı, 1 allık, 1 bronzlaştırıcı pudra, 1 aydınlatıcı.

Fiyat: 79,90 TL

Midnight Surprise – Maskara ve Göz Kalemi Seti

Masanın üzerinde veya çam ağacının altında: İçinde bir Outrageous Extension Mascara ve bir mini göz kaleminin gizlenmiş olduğu yeni yıl kutucuğu…

Fiyat: 59,90 TL

Midnight Whishes – 16’lı Far Paleti

Gözlerinizi kapatın ve bir dilek tutun… Mat, pırıltılı ve metalik renklerde, 16 zamansız festival tonu ile aşık olunası bakışlar.Bu paletle dileğiniz gerçek olacak!

Fiyat: 89,90 TL

The Enchanting Star – Dudak Parlatıcısı

Dudaklara hafif renk veren The Enchanting Star, günün her saatinde tatlı bir rötuş için çantada taşınabilir… Ayrıca güzel bir süs olarak çam ağacınızdaki yerini de alabilir.

Fiyat: 19,90 TL