L’Occitane Advent Calendar’ın her çekmecesi, Badem sabunundan, Shea nemlendiciye, rahatlatıcı duş jeli, parfümden el kremine ve genç bir cilt için ihtiyaç duyacağınız tüm sırları içeriyor. Sadece gözlerinizi değil, duyularınızı da çoşturacak özel seçilmiş minyatürlerden oluşan bu takvim sınırlı adette mağazalarda yerini aldı bile.

L’Occitane 24 çekmeceli yılbaşı seti

L’Occitane

Tasarıma imzasını atan Japonya asıllı Kanako, Paris’e ilk geldiğinde zıtlıklar ile dolu sonsuz fikirleri içerisinde barındıran bu şehre aşık olmuş, güzelliğin dünyasını yeniden şekillendirmişti. Kanako’nun elinden çıkan bu özel takvimli bakım seti, kendinizi yılbaşının büyüsüne teslim etmek için de fırsat yaratıyor.

Takvimin arka planında yer alan ufak bir şehrin ana meydanı, çocuk korusu, yılbaşı ve zeytin ağacı, sıcak hava balonu ile birlikte 2018’in neşe getirmesini dileyen bir çağrı da içeriyor.

L'Occitane

L’Occitane

Klasik olan setin fiyatı 225 TL’den tüketiciye sunulurken, Immortelle Precious Krem veya Arlesienne parfüm gibi en sevdiğiniz ürünlere sahip olabildiğiniz Premium set 410 TL fiyatıyla yeni yıla sürprizli başlangıçlar yapıyor. Çekmeceler boşaldıkça, arka tarafta yer alan özel resmin oluşması
sihirli ve zamansız güzelliğe giden kapı görevi görüyor. Bu arada emin olun kutusunu yıllarca saklamak isteyeceksiniz…

http://www.womensstyletr.com/2017/11/06/cilt-bakiminda-yaslanmaya-karsi-etkili-premium-serisi/