Koton’dan gençlere “Tam Benim Tarzım” dedirten sonbahar koleksiyonu!

Koton, 2018-2019 Sonbahar-Kış sezonunu gençlere özel, enerjik bir koleksiyonla karşılıyor. ‘Tam Benim Tarzım’ sloganıyla gençlere hitap eden koleksiyonda üniversite ruhunun ve spor stilin hakim olduğu, dar kesim jean’lerle kombinlenen birbirinden renkli sweatshirt tasarımları öne çıkıyor. Koton’dan ‘Tam Benim Tarzım’ dedirtecek gençlere özel koleksiyonuyla geliyor.

Reklam kampanyasında tarzlarıyla fark yaratan iki üniversiteli genci canlandıran sevilen oyuncular Melisa Şenolsun ve Burak Deniz’in rol aldığı koleksiyon, 14 Eylül itibarıyla, 29.99 TL’den başlayan fiyatlarla tüm Koton mağazalarında ve Koton web sitesinde moda tutkunu gençlerin beğenisine sunuldu.

Üniversite yaşamının ve gençlere özgü spor şıklığın ilham verdiği bir koleksiyon

Koton, 2018-2019 Sonbahar-Kış sezonuna gençlere özel bir kapsül koleksiyonla merhaba diyor. Üniversite yaşamının ve gençlere özgü spor şıklığın ilham verdiği koleksiyonda, dinamizm ve enerjiyi yansıtan jean ve sweatshirt alternatifleri yer alıyor. Üniversite ruhunun enerjisini ve rahatlığını sportif detaylarla buluşturan tasarımlarda futbol ve rugby gibi ikonik sporların izlerini taşıyan; zikzaklar, retro grafik desenler, ekose uygulamalarıyla hareket kazanan tasarımlar dikkat çekiyor.

Koleksiyona doygun renkler hakim

Tasarımların yanı sıra renklerle de gençlerin dünyasına odaklanan koleksiyonda kızılımsı mor, kobalt mavisi, şarap rengi, retro hardal tonları ve kırık beyaz gibi doygun renklerin ağırlığı hissedilirken; koyu indigo, siyah ve taşlanmış mavi gibi renklerle yapılan renk bloklamaları güçlü silüetler oluşturuyor.

Günlük giyim için tasarlanmış parçalar

Koleksiyon, günlük giyimde de fark edilir olmanın kodlarını özgün tasarımlarla yansıtıyor. Sezonun anahtar parçaları arasında görülen dar kesim jean’lerin havalı ve rahat kapüşonlu sweatshirt’ler ile buluştuğu kombinler, gençlere mevsim boyunca kullanabilecekleri farklı ve şık seçenekler sunuyor.

Koton’un “Tam Benim Tarzım” dedirten koleksiyonu, tüm Koton mağazalarında ve Koton web sitesinde ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuldu.