Evini su basan Demet Akalın Instagram hesabından isyan etti!

Geçtiğimiz günlerde Okan Kurt ile 10 dakikada boşanan Demet Akalın, haczedilen evinin fotoğrafını paylaştı ve isyan etti. “Kopardığınız hortumlar yüzünden evimi su bastı.” diyen Akalın, tepkisini Instagram hesabından yaptığı paylaşımla gösterdi. Ünlü sanatçının boşanması ve evinin haciz edilmesi magazin gündeminde büyük yankı uyandırmıştı. Demet Akalın isyan etti!

“Ben size ne yaptım?”

İş adamı Okan Kurt ile evliliğini 6 yılın ardırdan sonlandıran ve şu anda sıkıntılı günler geçiren ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın’ın evini su bastı.

Instagram hesabından icra memurlarına ve boşanması hakkında formalite yorumu yapanlara sitem eden Demet Akalın, “Şimdi size ne diyeyim ben! Gelen avukat, gelen icra müdürü hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım. Şu evimin sökemediğiniz, kopardığınız hortumları, bu yağmurda evi su bastırdı.” diyerek isyan etti.

Demet Akalın – Instagram

Kurutma makinalarının da alındığını belirten Akalın, kızı Hira’nın eşyalarının perişan olduğuu belirtti. Ünlü sanatçı Instagram hesabından yaptığı paylaşımda; “Çocuğumun eşyaları perişan! Ya ben size o gün kendi ellerimle çay servisi yaptım. Müdüre güvendim, çektim çıktım evden kızımla! Bu evi, bu hale getirecek ben size ne yaptım? Soruyorum ne yaptım?” ifadelerine yer verdi.