Her tarza uygun ürünleriyle ön plana çıkan online kadın giyim markası Sherin, 2023 ilkbahar/yaz kombinlerinde de fark yaratıyor. %100 ham pamuktan ve geri dönüşüm iplikten ürettiği trikolarla, doğayı ve insan sağlığını koruyan Sherin, yeni sezonda da kadınların vazgeçilmezi olmaya aday.

1997 yılından bu yana çevreye saygılı, sürdürülebilir ve yeşil üretim organizasyonuyla triko sektöründe faaliyet gösteren Sherin, çeyrek asra varan başarı hikayesiyle Türkiye başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde global işbirlikleri yapmaya devam ediyor. Tasarımdan üretime, paketlemeden sevkiyata triko imalatının her aşamasında yüksek teknolojiden yararlanan Sherin, dinamiklerin hızla değiştiği ve üretim kalitesinin geliştiği sektördeki tüm küresel trendleri de yakından takip ediyor.


Cesur kadınlar için dikkat çekici ve dinamik çizgiler

Güçlü tasarım ekibi tarafından, “Moda benim ne sevdiğimdir” mottosuyla hazırlanan “Solid” koleksiyonundaki parçalar, dikkat çekici ve dinamik çizgileriyle cesur kadınları yansıtıyor. Podyumların ikonik parçalarını günlük hayatın bir parçası haline getiren koleksiyonda; çarpıcı silüetler, stil tüyosuna ihtiyaç duymayan takımlar ve keskin bitişlerin yanı sıra nötralize edilmiş tonlar en gözde parçalar arasındaki yerini alıyor.

Sherin markasına ait tüm koleksiyonlara, www.sherin.com.tr adresinden ulaşılabilir.