Amine Gülşe, Türkiye’nin tescilli güzellerinden biri. Güzelliği, oyunculuk hayatı ve dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil’le olan birlikteliği sebebiyle magazin gündeminden düşmüyor.  Tescilli güzelin adı,  şu sıralar nişanlısı Mesut Özil’i kıskandığı yönünde çıkan haberlerle gündemde.

30 Nisan 1993 İsveç doğumlu olan Amine Gülşe’nin babası Irak’lı annesi Türk, kendisi ise İsveç vatandaşı. Gothenburg Uluslararası lisesi mezunu olan Gülşe, iyi derecede İngilizce, İsveççe ve İspanyolca konuşabiliyor. 2014 Türkiye güzellik yarışmasında Miss Turkey birincisi olmasıyla şöhret yolunda adım atan Amine Gülşe’nin oyunculuk kariyeri ise 2015 yılında ‘Asla Vazgeçmem’ adlı diziyle birlikte başladı.

futbolcu

Futbolcu Mesut Özil’le büyük aşk yaşıyor

Amine Gülşe Aralık 2017’den bu yana Mesut Özil’le aşk yaşıyor. Güzel oyuncu, aşk hayatıyla olduğu kadar stiliyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Biz de Gülşe’nin stiline bir göz atmak istedik. Bakalım Amine Gülşe, günlük hayatında hangi kıyafetlerden hoşlanıyor?

Amine Gülşe’nin muhteşem stili

Gülşe’nin paylaştığı fotoğraflarda genellikle siyah gece kıyafetlerinin fazla olduğunu görüyoruz. Tescilli güzel, kusursuz ince uzun fiziğine yakışan kısa ve omzu ya da kolları açık elbiseler giymeyi tercih ediyor.

 futbolcu  futbolcu

Gülşe’nin siyah dışında bej ya da lacivert renkte elbiseler giydiğini de görmek mümkün. Güzel oyuncu, bu elbiselerini ise yazın bantlı stilettolarla, kışın ise uzun çizmelerle kombinlemekten hoşlanıyor.

  futbolcu  futbolcu

Gülşe, günlük kıyafetlerinde ise spor giyimi tercih ediyor. Bluejeanlerini, beyaz ve renkli dar pantolonlarını, spor ayakkabılarla kullanmayı tercih ediyor. Gülşe’nin üst giyim olarak ise rahat tişörtleri ve kazakları tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Biz Amine Gülşe’nin stilini çok beğeniyoruz, peki ya siz?