Dünya markalarının en yeni koleksiyonlarını ve en hit ürünlerini modaseverlerle buluşturan BEYMEN, 2020 İlkbahar Yaz sezonunda exclusive markaları arasına koleksiyonlarıyla moda dünyasına yön veren Tom Ford’u da ekledi.

2020 İlkbahar Yaz koleksiyonu için; ikonik Magnum kareleri arasında yer alan, Andy Warhol ve Ede Sedwick’in 1965 yılında New York’ta bir rögar kapağı üzerinde çekilen fotoğrafından, ünlü yönetmen Luc Besson’un Paris’te geçen filmi Metro’nun yıldızları Isabelle Adjani ve Christophe Lambert’in cool tarzından ilham alan Tom Ford, bu sezon lüks spor giyim kodlarını yeniden yazıyor.

İpek saten kumaşların çokça kullanıldığı koleksiyonda; oversize saten blazer ceketler, kısa crop-top gibi minimal parçalarla kombinlenen balon etekler, heykelimsi büstiyerler, feminen tulumlar, tasarımcının imzası haline gelen dökümlü bol takımlar öne çıkıyor. Metalik renklerin hakimiyetindeki koleksiyon, gece şıklığını minimal detaylarla sporlaştırıyor.

Tom Ford 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde exclusive olarak moda tutkunlarıyla buluşuyor.