Şık ve minimal tarzdaki çantalarıyla fark yaratan Bloomsbury, şehirli kadınlardan aldığı ilhamla yeni koleksiyonu olan ‘’ The City ‘’ i satışa sundu. Birbirinden farklı ve kullanışlı modelleriyle cesur renkleri harmanlayan marka, tarzınızı değiştirmeye hazır. Zamansız tasarımlardan oluşan koleksiyon üç farklı model çanta, iki farklı boyda defter, kartlık ve telefon kılıflarından oluşuyor. Tek çantada iki farklı fonksiyon sunan The City Koleksiyonu ile hem gündüz toplantılarına hem gece davetlerine uyum sağlayacaksınız.

Son dönemin trendi geometrik çantalar günlük yaşamda kullanılabilecek, göz alıcı ve zarif modelleriyle kombinlerinizin vazgeçilmezi oluyor. Şehirli kadınlardan esinlenerek tasarlanmış olan The City koleksiyonu kadınların günlük hayatını kolaylaştıran fonksiyonel detaylarla ön plana çıkıyor.

Koleksiyonda The City Üçgen Prizma, The City Silindir ve The City Kutu olmak üzere üç farklı model bulunuyor. Çıkarılabilir askı sistemiyle dilediğiniz boyda çapraz askılı veya el çantası olarak kullanılabilen tasarımlar, gündüzden geceye şıklığınızı da tamamlıyor. Sadece çanta değil çeşitli aksesuar ürünlerine de yer veren koleksiyonda iki farklı boyda defter, kartlık ve telefon kılıfları da bulunuyor. Yeni koleksiyonunda geometrik tasarımlara yer veren Bloomsbury, yaz- kış kullanılabilecek zamansız parçaları bir araya getiriyor.