Konfor ve modayı bir arada sunan Lumberjack Sport, ayakkabı modelleriyle olduğu kadar tekstil ürünleriyle de dikkat çekiyor. Her harekette rahatlık arayanlar Lumberjack Sport’un birbirinden tarz spor kıyafetlerini instreet.com.tr’de bulabilirler!


Hareketli yaşamı hayatının odağına alanlar evde kaldığımız bu dönemde egzersizlerine evlerinde devam ediyor… Lumberjack Sport’un yeni sezon tekstil koleksiyonunda yer alan spor kıyafetleri kadın ve erkeklere hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı alternatifler sunuyor. Sadece spor yaparken değil günün her anında rahat ve trend giyinmek isteyenlere hitap eden Lumberjack Sport Tekstil Koleksiyonu, geniş ürün yelpazesiyle her tarz modeli bünyesinde barındırıyor.
Koleksiyonda yer alan spor taytlar, shortlar, t-shirtler, atletler, eşofmanlar ve sweatshirtler her harekete özgürlük katıyor. Somon, siyah, pembe, beyaz, kırmızı, turuncu gibi dinamik renklerin öne çıktığı koleksiyon, slogan baskılar ve parlak detaylarla modern bir görünüm kazanıyor. Spor modasının nabzını tutan parçalar, yoga ve pilates gibi vücut esnekliğini sağlayan sporlarda da tercih ediliyor.