Küresel hızlı moda markası MINISO, MARVEL Entertainment ile yaptığı iş birliği kapsamında MARVEL evreninden esinlenilerek tasarlanan birbirinden eğlenceli ve işlevsel ürünleri içeren MINISO X MARVEL koleksiyonunu 27 Eylül itibarıyla MINISO Türkiye mağazalarında hayranlarıyla buluşturmaya başladı.

80 ülkede 3 binden fazla mağazası ile küresel bir marka haline gelen; tasarım, kalite ve ulaşılabilir fiyat avantajıyla Türkiye’deki tüketiciler tarafından da oldukça sevilen MINISO, güncellenen 6 bin çeşidi aşkın ürünüyle her döneme özgün seçenekler sunmaya devam ediyor. MARVEL Entertainment ile iş birliği yapan küresel hızlı moda markası MINISO, MARVEL dünyasının süper kahramanlarından esinlenilerek hazırlanan MINISO X MARVEL koleksiyonunu 27 Eylül’de Türkiye’deki müşterilerinin beğenisine sundu.

MINISO, MARVEL Entertainment

MARVEL X MINISO koleksiyonunda Iron Man, Captain America, Thor, Hulk ve Spider-Man gibi MARVEL karakter tasarımlarından esinlenilerek hazırlanan ev ve dekorasyon ürünleri, su mataraları, yastıklar, kırtasiye ve daha birçok kategoriden ürünler yer alıyor. Önümüzdeki dönemlerde yeni ürünleri ile MINISO X MARVEL koleksiyonunu çeşitlendirmeyi amaçlayan MINISO, tüm MARVEL evrenini yansıtan ürünleri mağazalarına taşımaya hazırlanıyor.

MINISO Kurucusu ve Baştasarımcısı Miyake Junya koleksiyon ile ilgili yaptığı açıklamada, “Ürünün özüne dönerek sade bir şıklık yaratmak adına ürünlerimizi tasarlıyor ve müşterilerimizle buluşturuyoruz. Hem ürün çeşitliliğimizi arttırmak hem de tasarımsal olarak üst düzey ürünler sunabilmek için yılda 16 milyon dolarlık tasarım yatırımı yapıyoruz. Dünya çapında hayranları tarafından ilgiyle takip edilen MARVEL karakter tasarımlarından esinlenilerek hazırlanan ürünlerin MINISO’ya değer katacağına inanıyoruz” diyerek MARVEL iş birliğinin küresel markalaşma adına önemli bir adım olduğunu vurguladı.

MINISO X MARVEL koleksiyonunu 27 Eylül’den itibaren tüm MINISO mağazalarında hayranlarını bekliyor.