Sonbaharın değişken modunu yükseltirken, cildin ihtiyacı olan nemi sağlayacak bakım yapmak önem taşıyor. Sinoz; yüz peelingi, gece ve gündüz bakım kremleri ile mevsim geçişlerinde kadınların yardımcısı oluyor.
Güz aylarının gelmesiyle, ciltte yazdan kalan yıpranmaların belirtileri kendini göstermeye başlıyor. Etkili bakımın cilde sevgi ve değer katmaktan geçtiğini bilen Sinoz, mevsim geçişlerinde belirginleşen aşırı kuru veya yağlı cilde duru bir görünüm kazandıracak bakım setini sunuyor.
Arınmış cilt görünümü
Ciltte yazdan geriye kalan yağ bezeleri ve siyah noktaları dipten arındıran Sinoz Arındırıcı Yüz Peelingi, ölü hücreleri kökten temizliyor.
Ölü deri ve kirlerin cildinizden uzaklaştığı; ışıltılı, renk dengesi eşitlenmiş bir cilt deneyimine hazırlıyor. Sinoz Arındırıcı Yüz Peeling, içeriğindeki arındırıcı mikro tanecikler ile tıkanık gözeneklerle mücadele ediyor. Siyah noktaların oluşumuna zemin hazırlayan yağ ve çevresel kirliliğin etkilerini yok ederek gözeneklerin temizlenmesini sağlıyor.

7/24 süren bakım ve nem keyfi

Cildin tüm gün nem ihtiyacını karşılarken, gece de hücre yenilenmesine destek olacak Sinoz Gece ve Gündüz Bakım kremleri ile tüm gün sürecek bakımın keyfini yaşatıyor. Sinoz Gündüz Bakım Kremi, seramid desteği ile dış etkenlere karşı cildi korurken gün boyu yoğun nem desteği sağlıyor. İçeriğindeki gençlik iksiri Hyalüronik asit ile hücrelerimizin gün boyu yıpranmadan sağlıklı destek almasına da yardımcı oluyor.
Sinoz Gündüz Bakım Kremi ayrıca içeriğindeki SPF 15 faktör ile de güneşin zararlı etkilerinden dört mevsim koruyor.
Makyaj bazı olarak da kullanılıyor.
Kullanım önerisi: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktarda Sinoz Gündüz Bakım Kremi’ni yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.

Gün boyu yorulan cilt gece boyunca bakımı hak ediyor. Cildin ihtiyacı olan yenilenmeyi Sinoz Gece Bakım Kremi içeriğindeki “Hyalüronik Asit” ve cildin en etkin besin kaynağı “Panthenol” ile canlı, pürüzsüz, ışıltılı ve ipeksi bir görünüm sağlıyor. Sinoz Gece Bakım Kremi içeriğindeki “Peptit” ile de gün boyu yıpranan cildin bağlayıcı ve onarıcı gücü oluyor.
Kullanım önerisi: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar Sinoz Besleyici Gece Bakım Kremi’ni yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.