Zamansız tasarımların öncüsü Desa 70’lerin unutulmaz deseni ekoseyi kendi yorumu ile yeniden moda sahnesine çıkarıyor. Stiliyle ön planda olanların vazgeçilmez deseni ekose,Kış 2017-18 koleksiyonunda tivil kumaş ile buluşarak nostaljinin modern yansımasını ortaya koyuyor.

Kış koleksiyonunda ekose çanta ve ayakkabılarla tüm moda severleri Retro şıklığı yeniden keşfetmeye davet ediyor. Lacivert, gri ve kahve tonların hakimiyetindeki DESA ekosesi ile aksesuar, tamamlayıcı parça olmanın çok ötesine geçerek stilinizin yıldızı oluyor.

Deri toka ve detaylar ile zenginleşen sırt ve el çantaları yeni sezonun vazgeçilmez aksesuarları olmaya hazırlanıyor. Altınla gümüşün, siyahla lacivertin kontrastı, DESA ekosesinde benzersiz bir ahenk ile sunuluyor.

 

Moda severlerin tutkusu ayakkabılar ise sneaker ve bot tasarımlarıyla koleksiyondaki yerini alıyor. Ekose, tivil kumaş, süet ve derinin ustaca harmanlanması ile, günlük şıklığın garantisini sunuyor.

 

Kaliteli işçiliği, tasarımları ve yenilikleri ile modaya yön veren , zamansız trend ekoseyi modernize ederek stil sahibi görünümüyle fark yaratıyor.

Birbirinden şık ve kaliteli ürünleri ile sizi mağazalarında ve 7/24 alıverişin keyfini yaşayacağınız online alışveriş sitesi www.desa.com.tr’de bekliyor.