Yatak ve uyku ürünleri konusunda uzmanlığını 41 yıllık deneyimiyle birleştiren Yataş, çiçek desenli yeni nevresim takımları ile yazın tüm zarafetini ve renklerini yatak odalarına taşıyor. Modern detayları doğallık ile harmanlayan Nonna, Madre ve Tweet Nevresim Takımları, benzersiz şıklığı kalite ile buluşturuyor.

Yataş, yazın gelişini simgeleyen çiçek desenlerini tasarımlarına taşıdığı nevresim takımları ile yatak odalarında yaz havası estiriyor.

Nonna, Madre ve Tweet adını taşıyan yeni Nevresim Takımları ile Yataş, yaza özel renklerini, doğal dokularla birleştirdiği tasarımlarında şıklığı ve zarafeti bir arada sunuyor.

Yatak odalarında yaz esintisi

Sarmaşık Çiçekleri Serisi’nde yer alan Nonna, Madre ve Tweet Nevresim Takımları, güllerin canlılığını doğadan ilham alınarak tasarlanan yaprak desenleri ile harmanlayarak yaz renklerini yatak odalarına taşıyor.

Pudra tonlarını beyaz rengin asilliği ile buluşturan Nonna Nevresim Takımı, sadelik ile modernliği şık bir şekilde yorumluyor.

Madre Nevresim Takımı, pembe tonlarını gül bahçesi ile muhteşem bir uyum içerisinde sunarak, huzurlu bir uykunun kapılarını aralıyor.

Doğadaki tüm güzellikleri kuş ve çiçek desenleri ile yansıtan Tweet Nevresim Takımı ise yatak odalarını canlandırmak isteyenlerin vazgeçilmezi oluyor.

Üç nevresim takımı da set ürün olma özelliği ile yüzde 100 pamuk ranforce, çift yönlü kullanıma sahip ve 59 tel dokuma kalitesiyle yatak odasına doğallık katmak isteyenler ile buluşuyor.