Teknoloji ve şıklığı bir araya getirerek spor giyim anlayışını baştan yaratan Columbia, babaların gönlünü fethedecek hediye seçenekleri sunuyor.

Columbia, geniş ürün yelpazesi ile Babalar Gününü karşılıyor. Aktif bir hayatı benimseyen babalar, açık havada ister koşu ve yürüyüş, ister tüm aile geçirilecek keyifli barbekü programlarında ve babaların vazgeçilmez Açıkhava etkinliği sportif balıkçılıkta Columbia’nın şık tasarımları, rahat kalıpları ve renk seçenekleri ile keyifli bir yaz geçirecek.

Bahar aylarının değişken hava koşulları ve yaz sıcakları için tasarlanan Omni-Shade teknolojili gömlek, pantolon ve şortlar hem teknoloji hem de rahat tasarımı ile fark yaratırken, sıcak yaz günlerinde babanızı güneşin zararlı ışınlarından koruyacak. Omni-Shade teknolojisi, zararlı UV ışınlarının cilde ulaşmasını engelleyerek, güneş altında keyifli saatler geçirmeye imkan sağlıyor. Bu teknoloji UVA ve UVB ışınlarının önünü keserek, cildi koruyor.
Aktif bir hayatı benimseyen babalar, Omni-Freeze Zero teknolojisine sahip ürünlerle açık havada ister koşu, ister yürüyüşlerde yaz sıcaklarına aldırış etmeden rahat ve keyifli zaman geçirecek. Mavi halkalar ile teri aktive edip buharlaştırma sürecini hızlandıran Omni-Freeze Zero ürünleri sonsuz bir serinlik hissi sağlıyor.

Columbia tarafından sportif balıkçılık tutkunları için özel olarak tasarlanan PFG serisi ise denizle iç içe bir yaz geçirirken babanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak. Omni-Freeze Zero ve Omni-Shade teknolojilerine sahip PFG serisi ile babanız, ister karada ister denizde Columbia konforunun keyfini yaşayacak.