adL şal tasarımları ile TOÇEV çocuklarının hayalleri gerçekleşiyor

Ünlü anneler ÖZge Özberk, Doğa Rutkay, Pınar Altuğ, Zeynep Ilıcalı, Etel Baler, Hale Yöndem, Emek Külür gibi sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimler, TOÇEV çocuklarının hayallerini gerçekleştiren adL şal tasarımları ile objektif karşısına geçti.

Ünlü anneler Doğa Rutkay, Pınar Altuğ, Zeynep Ilıcalı, Etel Baler, Hale Yöndem, Emek Külür gibi sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimler, TOÇEV çocuklarının hayallerini gerçekleştiren adL şal tasarımları ile objektif karşısına geçti.

Ünlü anneler ‘‘Bir anne tüm dünyayı değiştirir’’ ilkesiyle Toçev çocuklarının hayallerini gerçekleştirerek eğitimlerine destek olmak biz anneler için çok önemli, çok mutluyuz’ dedi.

Her Şalın bir hikayesi var

Eğitime her zaman önem veren adL ve “Okumak her çocuğun hakkıdır” ilkesiyle 20 yıldır okumak isteyen ancak maddi yetersizlikten dolayı okuyamayan çocuklarımıza tüm eğitim hayatları boyunca maddi, manevi destek veren TOÇEV, anneler günü için biraraya geldi.

Her çocuğu birey olarak kabul edip, onların kültürlü, bilgili, uyumlu, üretken olmaları ve toplumsal hayata kazandırılmaları için hiç durmadan çalışmalarına devam eden Toçev ve adL geleceğimiz çocuklarımızın eğitim ve gelişimlerini arttırmak amacıyla adL genel merkezinde buluştu. Toçev çocuklarını ağırlayan adL ekibi onların hayallerini çizdiği resimlere şal tasarımlarıyla can verdi. Şallar anneler günü için adL mağazalarında ki yerini aldı. adL’den alınan her şal ile eğitime bağışta bulunduğunuz gibi bir çocuğunda hayallerine kavuşmasında destek oluyorsunuz…

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık ‘‘Toçev’le daha öncede birçok projede beraber yol aldık. Ancak bu projenin bizde özel bir yeri var. Toçev’in okuttuğu çocuklarla buluşmak, çizdiği resimlere onların dünyasıyla bakmak ve birlikte zaman geçirmek çok keyifliydi. Çok kutsal ve özel bir gün olan anneler gününde, daha fazla çocuğa okuma imkanı sunmak adına başladığımız bu yolculukta onların ve bizim hayallerimiz buluştu.’’ dedi.