2017’nin En Bomba Yeni İlişkisi, 2017’nin En Bomba Ayrılığı, 2017’nin En Büyük Aldatma Olayı, 2017’nin Kıskançlıkta Zirve Aşığı, 2017’nin En Magazinel Düğünü… İşte 2017’de ünlüler cephesinin ilişki haritası…

Kadınların ve erkeklerin farklı bakış açısından hayata dair merak edilen her konuda birbirlerine sorular sordukları ve fikir alışverişinde bulundukları sosyal paylaşım platformu KizlarSoruyor binlerce kişinin katıldığı anketlerle 2017 magazin gündeminin ilişki haritasını çıkardı.

2017’de En Bomba Yeni İlişki: Sıla & Ahmet Kural

2017’nin En Bomba Ayrılığı: Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Ayrılığı

2017’nin En Büyük Aldatma Olayı: Murat Başoğlu’nun eşini aldatması

2017’nin Kıskançlıkta Zirve Aşığı: Fahriye Evcen

2017’nin En Magazinel Düğünü: Şeyma Subaşı-Acun Ilıcalı

İşte anketlerin detayları:

2017’nin en bomba yeni ilişkisi: 2017’nin En Bomba Yeni İlişkisi anketinde birinci, Adriana Lima & Metin Hara çiftini bile sollayan Sıla & Ahmet Kural çifti oldu.

Sıla-Ahmet Kural

2017’nin en bomba ayrılığı: 2017’nin en bomba ayrılığı Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç’a ait! Ankette ikinci Gülben Ergen- Erhan Çelik, üçüncü Demet Şener- İbrahim Kutluay olurken onları Tuba Büyüküstün – Onur Saylak takip etti.

Merve Boluğur – Murat Dalkılıç

2017’nin en büyük aldatma olayı: Teknede bir bayanla yakalanarak uzun süre magazin gündemini meşgul eden Murat Başoğlu’nun eşini aldatması 2017’nin en büyük aldatma olayı seçildi.

Murat Başoğlu

Boşandıktan 5 gün sonra Selin İmer ile aşk yaşadığı haberinin çıkmasıyla akıllara bu ilişkinin daha geçmişe dayandığını getiren Mustafa Ceceli yılın ikinci büyük aldatma olayına imza attı.

Ankette kız erkek dağılımı ise farklılık gösterdi. Kızların %43’ü Mustafa Ceceli’yi en büyük aldatma olarak nitelendirirken, erkeklerin %34’ü Murat Başoğlu’nu seçti.

2017’nin kıskançlıkta zirve aşığı: 2017’nin kıskançlıkta zirve aşığı” anketinde Instagram’da ona iltifat eden mankeni engelleyen Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen oyların %53’üyle en kıskanç aşık seçildi.

Burak Özçivit -Fahriye Evcen

Sinem Kobal ve eski sevgilisi Arda Turan’ın tüm yazılarını sildiren Kenan İmirzalıoğlu ikinci sıraya yerleşirken, “Eşim güzel olsun istemem” açıklamasını yapan Alişan üçüncü oldu.

2017’nin en magazinel düğünü: 2017’ye her açıdan damga vuran Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın düğünü 2017’nin en magazinel düğünü seçildi.

Acun Ilıcalı – Şeyma Subaşı

Ankette Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin düğünü ikinci, Rüzgar Erkoçlar- Tuğba Beyazoğlu’nun düğünü üçüncü seçilirken onları Almeda Abazi – Tolgahan Sayışman takip etti.