Bu sene ne alacağım diye düşünmeyin, birbirinden farklı yılbaşı hediyesi seçenekleri için 22-28 Aralık tarihleri arasında Kanyon’a gidin, Kuzey’in ve İskandinav ülkelerinin ruhunu Yılbaşı Hediye Pazarı ile hissedin.

Yılbaşı Hediye Pazarı, yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte herkesi saran yılbaşı hediyesi alma telaşını çözmek için Kanyon’da… Pazarda yeni yıl için sevdiklerine özel bir yılbaşı hediyesi almak isteyenlere 22 -28 Aralık tarihleri arasında takıdan, dekorasyona, kırtasiye malzemelerinden, örgü battaniyelere, oyuncaklardan, tasarım ürünlerine kadar özenle seçilmiş farklı hediye alternatifleri bir arada sunulacak.

Kanyon Yılbaşı Hediye Pazarı

En sıra dışı yılbaşı hediyesi için…

Aralık ayı boyunca Kuzey Işıkları Kanyon’da etkinlik ve görsel şovları ile misafirlerini şaşırmayı başaran Kanyon, “Hygge” felsefesini yansıtan Kanyon Yılbaşı Hediye Pazarı ile de sıra dışı yılbaşı hediyesi alternatifleri ile ziyaretçilerini bekliyor.

Yılbaşı Hediye Pazarı’nda NYKS’nin el yapımı mumları, Butterplatz’ın lezziz marmelatarı ve reçelleri, Volare’nin özenle yapılmış oyuncakları, Giano’nun tadına doyum olmayan çikolataları, Vesaire’nin romantik çiçekleri, Happynes’in rengârenk kulaklıkları, A! Ne Hoş’un eğlenceli ve samimi kağıt çiçekleri, Otto Stop’un tasarım ürünleri ve çok daha fazlası Kanyon misafirlerini karşılayacak. Hygge tarzının esintilerini taşıyacak pazarda kışın olmazsa olmaz lezzetleri sahlep ve kestane de yerini alacak.

Kanyon Yılbaşı Hediye Pazarı

Onlarca mağaza, onlarca seçenek arasında kaybolmak istemiyorsanız ve sevdiklerinize sıra dışı bir hediye alternatifi arıyorsanız bu tarihleri şimdiden ajandanıza not edin!