Sizin için seçtiğimiz desenli oje fikirleri

Klasik haline gelmiş, marka ve numarasını ezbere bildiğiniz ojenizden kopmak, bu manikürleri gördükten sonra hiç de zor olmayacak. Emek ve beceri isteyen bu manikürlü parmaklarla ortamlarda tırnaklarınızla fark yaratacaksınız!

Desenli oje fikirleri

Sizce de artık tek renk oje sürmek klasik değil mi? Zamansız ve vazgeçilmez bir manikür modeli olmasına rağmen artık eskide kaldı. Yeni renkleri denemenin zamanı geldi o halde biraz sınırlarınızın dışına çıkmaya ne dersiniz? Mesela desenler yapmak, ojenizin rengini metaliklerle değiştirmek, sticker’larla farklılaştırmak gibi.

Dünyanın en tanınmış tırnak tasarımcılarının Instagram hesaplarından paylaştıkları modeller adeta yeni manikürler denemek isteyenler için bir cazibe merkezi. Akla gelmeyecek modeller, şişesinde hiç de çekici olmayan ojelerin aslında ne kadar güzel durduğunu gösteren renkler, sticker’larla tasarlananlar, basit bir detayla inanılmaz değişen tırnaklar sizi ilk gördüğünüzde biraz şaşırtabilir.

Kırmızı halılar, moda çekimleri, filmler ve modanın her anı için manikür tasarlayan alanında ünlü isimlerden, bu sonbahar için seçtiğimiz en farklı tırnak tasarımları.

Birbirinden farklı desenli oje fikirleri:

1. Renkli boncuklar

2. French kiviler

3. İskelet

4. karmaşık

5. Etnik

6. Çizgi film

7. kışa hazırlık

8. iki renk

9. Yeni french

10. Simli ve pastel

11. Metalik

 

12. Minimal

13. Stiletto

14. Yaz meyveleri

 

15. Degrade

16. Güneş renkleri

17. Noktalar

18. Simli

19. Galaksi

20. Disney etkisi

21. Çiçek desenli

22. Yeni ay

23. Stiker

24. Kıvrımlar

25. Grafik

26. Çizgiler

27. Sanatsal