Her yaşa ve her tarza hitap eden şık ve rahat modelleri uygun fiyata sunan Polaris’in 2017 – 2018 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, modayı ayağınıza getiriyor. Sezonun en sevilen trendlerinden püsküller Polaris koleksiyonunda en şık halleriyle karşımıza çıkıyor.

Sonbahar ve kış mevsimlerinde şıklık arayanların ilk tercihi olan kısa botlarla eşsiz bir uyum sağlayan püsküller; siyah, gri, kahverengi ve taba renkleriyle bulaşarak ayrı bir hava yaratıyor. Rahatlıktan vazgeçmeyenler ise püskül modasını sneaker ve loafer’larla yakalıyor. Polaris koleksiyonunda, bohem şıklığın temsilcisi püsküller çizmelerde de en şık halleriyle öne çıkıyor.

Ayakkabıların vazgeçilmez tamamlayıcısı çantalarda da püskül detayları ön planda. Siyah, kırmızı, taba ve kahverenginin tonlarıyla renklenen çantalar adeta şıklık elçisi oluyor. Günlük hayatın kurtarıcı parçalarından omuz çantaları geniş ebatları sayesinde içerisine pek çok eşyanızı da doldurma imkânı veriyor. Çapraz askılı çantalar ise konforlu kullanımının yanı sıra güvenle taşıma kolaylığı sağlıyor. Çantaların kadife, deri ve dokulu yapısı, ayakkabılarla mükemmel uyumu yakalıyor.

Püsküllü çanta modelleri

 

Püsküllü ayakkabı modelleri