Bakır – Copper Saçlar

Yazdan çıkarken saçlarınızın havuz, deniz, güneş üçlüsünden sonra baya bir yıprandığını biliyoruz. O yüzden saçlarınıza bol bol bakım yapmanızın tam sırası zira yeni sezonun en baştan çıkarıcı trendi bakır rengi saçlar. Özellikle imaj değişikliğine gitmek ve yeni sezon yeni bir ben diyenler varsa içinizde mutlaka ama mutlaka denenmeli. İçinde en fazla turunculuk olanlar benim favorim.

 

Çizgi etkisi

Çizgili hiçbir şeyin modası geçmiyor. Yeni sezon trendleri arasında da bol bol çizgili ceketler, elbiseler ve hatta kazaklar göreceksiniz benden söylemesi. O yüzden mevsim geçişlerinde giymek için birkaç çizgili sezonluk ürün edinmekte fayda var.

 

Gece elbiselerinin dönüşümü

Kadınlar artık gece dışarı çıkarken abiye kıyafetlerden ziyade hem şık, hem zarif hem de rahat elbiseleri tercih edecek. Yeni sezon trendleri arasında bol çiçekli uçuşan modeller ise hepimizin favorisi sanırım. (elbise wear sisters)

 

Tek renk gözlükler

Bu sezonun en moda güneş gözlükleri camları çerçeveden taşan ve tek renk olanlardı. Geçmiş yılların tekrarı olmayan bu moda uzun süre de devam edecek gibi gözüküyor. Camları açık renk olanları kışın da tercih edebilirsiniz.