New Balance, Ocak ayında; kadın ve erkek lifestyle modellerinde sezonun trendleri ön planda.

Sezonun trendleri  Fresh Foam Zante ile Buluştu

Performans teknolojisini günlük stil tasarımları ile buluşturan New Balance, Fresh Foam Zante Rose Gold ile yıla taze bir başlangıç yaptı. Model, Fresh Foam taban teknolojisini, günlük kullanıma uygun, kumaş dış yüzey tasarımı ile buluşturuyor.
Minimalist N logolara sahip modeller, rose gold detaylarla sade çizgisine devam ediyor.
Kısa yürüyüşler sonrasında gündelik hayata geçişte de kullanılabilen model, yürüyüşler için de ideal. Fresh Foam Zante Rose Gold serisinin mürdüm, gri ve krem olmak üzere 3 renk seçeneği bulunuyor.

New Balance’tan denim modasına özel bir yorum

New Balance geliştirdiği kumaş teknolojisi Fantom Fit’i ocak ayında erkek lifestyle modeline uyarladı. Jean modasının farklı bir yansıması olan New Balance Denim 996 modeli, küçük detaylarıyla şıklık katıyor. Siyah ve mavi/gri, olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan model, rahatlığı ve çok yönlülüğü ile günün her saati kullanılabiliyor.

790 Çoçukların hareketli dünyasından ilham alıyor

New Balance çocukları için özel olarak tasarlanan 790 modeli; markanın diğer çocuk modelleri gibi miniklerin hareketli ve renkli dünyasına uyum sağlıyor.

Hem okul hayatında hem de okul dışında hareketli ve koşmayı seven çocuklar için tasarlanan performans ayakkabısı, özel taban teknolojisine sahip. EVA orta tabanlı New Balance 790; dıştan gelen darbelere karşı emici güce sahip. Model, aynı zamanda hafif yapısı ile hareket özgürlüğü sunuyor.

Keskin renk seçenekleriyle birleştirilen model, siyah ve pembe renk alternatiflerine sahip.