Kalın tabanlı ayakkabı modasına ultra-modern bir dokunuş geliyor

Spor giyinmeyi seven, aynı zamanda şık gözükmek isteyen kadınlara Puma’dan yepyeni bir seri geliyor. Puma, sezonun pastel renk ve kalın taban trendini yakalayan yeni modeli Puma Thunder Desert ile ultra-modern bir görünüme imzasını atıyor.

90’ların ve 2000’lerin TV pop kültüründen esinlenen kalın tabanlarıyla sezona damgasını vuracak Thunder Desert, iki farklı renk seçeneği ve bej alt tabanıyla da dikkat çekiyor.

Spor ayakkabı serisine yeni bir soluk geliyor

2018 sezonunda Puma, Thunder serisinin yeni üyesi ‘Thunder Desert’ ile kalın tabanlı spor ayakkabı serisine yeni bir soluk getiriyor. İddialı retro renk blokları ve neon dokunuşlarıyla öne çıkan serinin ilk ürünü Thunder Spectra’nın ardından bu kez sezonun modası pastel ton ve kalın tabanıyla dikkat çeken Thunder Desert ile spor modasına yön veren Puma, abartılı oranları ve süet, dokulu deri ve ağ materyallerini kapsayan görselliği ile serinin kendine has görünümünü devam ettiriyor.

90’ların meşhur siluetlerini spor ayakkabı tutkunları için yeniden canlandıran Puma Thunder Desert, krem ve gümüş-yeşil olmak üzere iki renk seçeneği sunuyor.