Sonbaharın romantik tonları lüks giyime ilham veriyor

Sonbahar modasında yeni trendler yavaş yavaş belli olmaya başladı. Lüks giyim sektörünün öncü markası Shaky, 2018-2019 sezonuna özel koleksiyonuyla sonbahar modasına yön verecek tasarımlara imza atıyor. Shaky koleksiyonu lüks giyim modasına romantik detaylar ekliyor.

Dünyaca ünlü markaların sonbahar-kış çizgilerinin podyumlara yansımasıyla, yeni sezonun lüks giyim moda trendleri de kendini göstermeye başladı. Shaky, haute couture tarzda hazırladığı modelleriyle sonbahar modasının en göze çarpan trendlerine dair ipuçları veriyor. Shaky’nin 2018 sonbahar koleksiyonunda; uzun kısa cardigan ve cocoon shape palto ve ceketler öne çıkıyor.

2018-2019 modasında kürklü yaka ve kol detayları ön planda

Özgür ve zamansız tasarımlarıyla lüks giyim severlerin tercihi olan Shaky’nin kürk yaka ve kol detayları yeni sezonun iddialı parçaları arasında. Farklı renk ve modellerden oluşan outside ürünlerde ise kuşak detayı koleksiyonu her yönüyle tamamlıyor.

Loro Piana kumaşlı tasarımlar yine favori

Loro Piana kumaşlı tasarımlar yine favori. Bu sezon da Loro Piana’nın özel kumaşlarıyla üretilen palto ve ceketler, sonbaharın büyüsünü üstünüze taşıyor.

Sonbaharın romantik tonları lüks giyime ilham oluyor

Shaky, kumaş kalitesinin yanı sıra modellerinde de renk skalası geniş bir koleksiyon hazırlıyor. Uzun kısa cardigan, cocoon shape palto ve ceketler ile oversize formları violet renklerle birleştiren SHAKY, sonbaharın romantik tonlarını lüks giyim severlerle buluşturuyor. Lacivert, bordo, siyah ve pastel tonlarda hazırlanan klasik palto kesimleri, pelerin-pançolar, yelekler ve yarasa kollar ise koleksiyonda yer alan ürünlerin diğer detaylarını oluşturuyor.