National Geographic ile Boyner iş birliğinden doğan ve sadece Boyner’de satış a sunulan National Geographic koleksiyonu stil sahibi ve konforlu bir görünüm vadediyor. Koleksiyonda; sweatshirt, sweatpant, tişörtlerin yanı sıra çanta, atkı, bere, çorap, termos ve kupa gibi seçenekler de müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Outdoor ile lifestyle dokunuşları bir araya getiren koleksiyonda Natonal Geographic’in ruhunu yansıtan dijital baskılar, sloganlar ve büyük logoların ön plana çıktığı sweatshirtler ve tişörtler ile sweatpantler, montlar da yer alıyor. Koleksiyonda kombin bütünlüğü sağlayacak şekilde çantadan atkıya, bereden çoraba diğer tüm detaylar da yer alıyor. Ayrıca termos, kupa, cüzdan ve valiz modelleri de koleksiyona renk ve zenginlik katıyor.

Organik pamuktan üretilen National Geographic ürünleri de doğa tutkunlarının beğenisine sunuluyor
Sürdürülebilir geleceğe katkı sağlamayı hedefleyen ve müşterilerinin sağlığını da düşünen Boyner, National Geographic’in organik pamuktan üretilen sweatshirt çeşitlerini müşterileriyle buluşturuyor. Rengarenk kadın ve erkek sweatshirtlerinin yer aldığı koleksiyon, hem doğada hem şehirde özgür ve iddialı stillere hitap ediyor.
Boyner ve National Geographic iş birliğiyle hayata geçirilen National Geographic koleksiyonunu keşfetmek için Boyner mağazalarını ve boyner.com.tr’yi ziyaret edebilirsin.