Farklı temizlik ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunmak için ürün ailesini genişleten Porçöz Çamaşır Makinesi ve Bulaşık Makinesi Temizleyici ürünlerinin yeni formlarını tüketicinin beğenisine sundu. Porçöz; Çamaşır Makinesi Temizleyicinin yeni formu ile Isparta gülü ve lavantanın, Bulaşık Makinesi Temizleyici ile de Bodrum mandalinası ve Datça bademinin eşsiz kokularını evlere taşıyor.

Ev temizliğinde hayatı kolaylaştıran ürünlerle raflarda yerini alan Porçöz sevilen 2 ürünün yeni formunu beğeniye sundu. Çamaşır ve bulaşık makinelerinin temizliği için bir süredir kullanımda olan ürünlerine eşsiz kokular ekleyen Porçöz, Isparta gülü ve lavantanın ferah kokusunu çamaşır makinelerine, Bodrum mandalinası ve Datça bademinin lezzetli kokusunu ise bulaşık makinelerine taşıyor.
Çamaşır Makineleri Isparta’nın gülü ile lavanta kokuyor.

Porçöz Çamaşır Makinesi Temizleyici, kir ve kireci önlerken deterjan kalıntılarını temizliyor. Makinede oluşan kötü kokular ise yerini ürünün içerisinde bulunan Isparta gülü ve lavanta esansına bırakıyor. Porçöz Çamaşır Makinesi Temizleyici makinenin deterjan gözünden, lastiğine, kazanından borularına hatta su giderine kadar hijyen sağlıyor.

Bodrum mandalinası ve Datça bademinin lezzetli kokusu bulaşık makinelerinde
Makinenin içerinde biriken yağı ve kireci atarken mis gibi kokmasını da sağlayan Porçöz Bulaşık Makinesi Temizleyici, pervanede, filtrede, borularda ve su giderlerinde ekstra hijyen sağlıyor. Düzenli kullanımda makineyi koruyup ömrünü uzatan ürün makinede oluşan kötü kokuları söküp atarken Bodrum mandalinası ve Datça bademinin lezzetli kokusunu bırakıyor.