Yeni Artistry Studio Los Angeles Edition koleksiyonunun hem kumsalda, hem şehirde kullanabileceğiniz yıldız tozu değmiş olmazsa olmaz ürünleriyle keşfedilmeye hazır olun!

Artistry Studio ile Şangay’da eğlenceye daldık, Tokyo ve Bangkok’ta alışveriş yaptık ve Paris’le New York’u gezdik. Şimdi de en yeni koleksiyonuyla Pasifik’i aşarak mucizeler diyarına varıyoruz. Hayaller şehri Los Angeles’a hoş geldiniz!
Kaliforniya, plaj giysilerinin göz alıcı gece kıyafetleriyle, çabasız şıklığın sanattan, yaratıcılıktan ve tutkulardan sınırsız ilham alan bir stille buluştuğu bir şehir. Artistry Studio serisinin en yeni koleksiyonunda yer alan suya dayanıklı göz makyajı ürünleri, romantik kokular, dudaklar ve yüz için buğulu aydınlatıcılarla plajda ya da eğlenceli aktivitelerde, olmak istediğiniz kişi olacaksınız. Çabasız çekiciliği temsil eden bu koleksiyonla spotlar üzerinizde!


Artistry Studio Los Angeles Edition Ürünleri
Artistry Studio güzellik ürünlerinin bu altıncı koleksiyonuyla Los Angeles, Kaliforniya yani hayaller şehrinin enerjisine bürünün. Kumsalın sakin stilinden ya da kırmızı halının görkeminden ilham almak serbest. Romantik kokulu kalem parfümler ve vücut sabunları, suya dayanıklı gözler ve kaşlar, kamera için hazır dudaklar ve yanaklar ile tepeden tırnağa çabasız bir ışıltı sizi bekliyor. Keşfedilmeye hazır olun!
Pacific Wave Parlatıcı Vücut Sabunu 96,50 TL
Parlatıcı Vücut Sabunumuzun neşe veren gölgeli deseni, köpüklü turunçgiller, tuzlu deniz havası ve nemli çiçeklerin birleşiminden oluşan dingin kokusuyla okyanusun dalgalarını teninizde hissedeceksiniz. 2’si 1 Arada Vücut Sabunu arındırıcı köpüğüyle cildi temizlerken, içeriğindeki doğal Hindistan Cevizi Kabuğu zerrecikleriyle sertlikleri gidererek pürüzsüz, yumuşacık, ışıl ışıl sağlıklı bir görünüm sağlar.
Pacific Sunset Vücut Sabunu 96,50 TL
Gün batımının renkleri, dinginliği ve romantizminden ilham alan, gölgeli tonlardaki Vücut Sabunumuz güneşli meyvelerin, çiçeklerin ve ormanların çekici kokularına sahiptir. Yoğun köpüğüyle cildi nazik bir şekilde temizlerken, içeriğindeki Zeytin Yağı, Shea Yağı ve Hindistan Cevizi Yağı ile cildi besleyerek ipeksi bir pürüzsüzlük kazandırır.
Starstruck Kalem Parfüm 147,40 TL
Starstruck kalem parfümün tek bir dokunuşuyla köpüklü turunçgillerin, tuzlu deniz havasının ve nemli çiçeklerin ferahlatıcı, canlandırıcı kokusunu içinize çekerek gündelik yaşamın sıradanlığından sıyrılabilirsiniz. Çevirerek açın ve nabız noktalarına yani kulak arkalarına, boyuna, bileklere uygulayın. İpeksi formülü kusursuzca eriyerek hayalleri gerçek yapan müthiş bir koku deneyimi sunar.
Coastal Vibe Kalem Parfüm 147,40 TL
Güneşli meyvelerin, çiçeklerin ve ormanların çekici kokularını barındıran hafif, ferahlatıcı, ilham verici Coastal Vibe kalem parfümü açık havada geçireceğiniz aktivitelerde ve Pasifik Sahilinde arabayla gezerken kullanabilirsiniz. Çevirerek açın ve nabız nokt alarına yani kulak arkalarına, boyuna, bileklere uygulayın. İpeksi formülü kusursuzca eriyerek uçsuz bucaksız kumsallardan esinlenen mükemmel bir koku deneyimi sunar.
Pacific Proof Suya Dayanıklı Krem Göz Farı 182,90 TL
Gün boyu kullanım için uzun süre kalıcı, parlaklık veren göz farıyla gözleriniz ışıl ışıl. Suya, tere ve her türlü aktivitenize dayanıklı olan bu ipeksi pırıltılı krem göz farını yumuşak ve esnek aplikatörüyle uygulayarak gölgeleme, çizme, dağıtma yapabilir, belli belirsiz etkiden çarpıcı görünüme uzanan şekilde örtücülük elde edebilirsiniz. LA Sand ve LA Sunset olmak üzere parlak nötr tonlarda sunulmuştur.
Pacific Proof Suya Dayanıklı Kaş Mükemmelleştirici 177,80 TL
Kirpikleri çarpıcı bir şekilde güzelleştiren bu ilk suya dayanıklı, uzun süre kalıcı kaş tanımlayıcımızla kaşlarınıza mükemmel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bakım yapan krem-jel formülü süper ince fırçasıyla kolayca uygulayarak kaşlarınızı tanımlayıp şekillendirirken, akmayan ve bulaşmayan doğru miktarda renklendirme sağlayabilirsiniz. Beach Taupe ve Beach Brown tonlarında sunulmuştur.
Lights, Camera Dudak Parlatıcısı 182,90 TL
Dudakları güzelleştiren ve nemlendiren şeffaf ışıltılı Dudak Parlatıcımızla bir yıldız gibi parlama sırası artık sizde! Hafif dokulu jel-yağ formunda, yumuşatıcı bileşenler içeren formülü yapışkan hisse neden olmaksızın dudakları besler, tatlı Hindistan Cevizi kokan kumsalları çağrıştırır. Pembemsi Pacific Coral ve tüpte mavi görünen fakat dudaklara kristal şeffaflığında uygulanan Pacific Wave olmak üzere iki tonda sunulmuştur.
Lights, Camera Yüz için Aydınlatıcı Stick 142,30 TL
Yakın çekim için hazır mısınız? Dıştaki pırıltılı kısmıyla her cilt tonunu canlandırıp güzelleştiren bir ışıltı sağlarken, içteki balsamıyla da cildi nemlendiren 2’si 1 arada stick ile bir anda üne kavuşabilirsiniz! Hyalüronik Asit, bakım uygulayan nemlendiriciler, Hindistan Cevizi Yağı ve E Vitamini içeren ürünümüzle fiziksel aktivite sonrası içten aydınlatılmış, sağlıklı Kaliforniya görünümüne sahip olabilirsiniz.
Artistry Studio Los Angeles Edition koleksiyonunun ürün ve ambalaj tasarımına havalı Los Angeles enerjisini yansıtan tasarımcı Roberta Zeta şöyle diyor: “Los Angeles’ta yaşamak ve çalışmak hayatı daha kolay, biraz daha sakin ve daha mutlu kılan sonsuz bir kaynak sağlıyor.”
Sınırlı süreli Artistry Studio Los Angeles Edition, 2021 İlkbaharı itibarıyla satışa sunulacak ve stoklar tükeninceye kadar satışta olacaktır.