MAC kozmetikten etkileyici ruj koleksiyonları

MAC kozmetiğin özel ruj koleksiyonun nihayet görücüye çıktı ancak rujlar sınırlı ülkelerde satışta!

Ünlü makyaj şirketi bu koleksiyon için v-logger ve makyaj sanatçılarıyla birlikte çalıştı. Allure’e göre, MAC, nihayet dünyanın dört bir yanından gelen makyaj sanatçılarıyla doğru ve etkileyici bir süreci yönetti. Koleksiyonda Gabriel Zamora ve Laura Lee, Amerika Birleşik Devletleri’nden Fluer De Force, Kanada’dan Samantha Ravndahl, Fransa’dan Enjoy Phoenix gibi temsilciler yer aldı.

Bu ruj koleksiyonunda yer alan diğer isimler ise Brezilya’dan Vic Ceridone, Orta Doğu’dan Real Fouz, Almanya’dan Caro Daur ve Avustralya’dan Nikkia Joy. Fleur De Force’ın yanı sıra Birleşik Krallık’tan başka bir güzellik yaratıcısı Alessandra Steinherr de koleksiyondaki isimlerden…

Bu rujlar farklı dokulara ve içeriklere sahip

Koleksiyonun renk ve doku bakımından zengin olacağını tahmin edilse de ürünler nötr ve daha az riskli renklerden oluşuyor. Popsugar’a göre ise, rujlar her türlü cilt tonları için mükemmel bir uyumda!

Yalnız bu konuda bir kötü haberimiz var. Bu özel koleksiyon sadece seride yer alan makyaj sanatçıların temsil ettikleri ülkelerde satışa sunuluyor. Yani iyisimi siz bu ülkeleri ziyaret ettiğinizde MAC’e bir uğrayın.