Kanyon bu yıl misafirlerine Kuzey’in kapılarını açıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Aralık ayı boyunca Kanyon’a gelen herkesi birbirinden farklı sürprizler bekliyor. Her akşam saat 17.00’den sonra Kanyon’da Kuzey Işıklarının masalsı gösterisine şahit olacaksınız. 1-21 Aralık boyunca Kanyon etkinlik alanında yer alacak dev iglo içindeki kış bahçesinde hygge felsefesinden yola çıkılarak oluşturulan ev sıcaklığı hissedilecek. Her gün bir etkinliğin düzenleneceği kış bahçesinde akustik konserler, kış temalı workshoplar, konuşmalar, oyunlar ve trivialar gerçekleşecek.

2018’i beklerken sevdiklerine farklı hediye alternatif arayanları buluşturan “Yılbaşı Hediye Pazarı”ndan Triva akşamlarına, akustik müzik günlerinden çocuklar ve yetişkinler için workshop etkinliklerine, kitap günlerinden ofis yogasına kadar pek çok farklı seçenek Kanyon misafirlerini karşılayacak. Aralık sonuna kadar devam edecek olan birbirinden güzel etkinlikler Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri’nde Arrival UK- The Hits Of ABBA ’nın sahne almasıyla harika bir final yapacak.

Ayrıca bu yıl 100 TL ve üzeri yılbaşı alışverişini Kanyon’dan yapan misafirler Yeni Volvo XC60 ve 5 çifte Kuzey Işıkları seyahati ödüllü Kanyon Büyük Yılbaşı Çekilişi’ne katılma şansı yakalıyor.
Eskimoların Buz Evleri Iglolar Kanyon’da
Kuzey denilince akla kar, buz ve buzdan evler gelir. Eskimoların buz evleri iglolar Kanyon’da sizi bekliyor. Etkinlik alanında konumlandırılacak dev igloda Trivia Akşamları, monopoly ve tombala günleri, akustik müzik keyfi, eğlenceli workshoplar, kış sohbetleri ve daha fazlası Kanyon misafirlerine unutulmaz bir Aralık ayı yaşatacak.

Burcu Esmersoy’un Kış Dolabı Kanyon’da

Her daim tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Burcu Esmersoy’un Kış Dolabı Kanyon misafirlerinin beğenisine sunuluyor. 19 -20 Aralık tarihlerinde Burcu Esmersoy’un kendi dolabından özenle seçtiği kıyafetler, etkinlik alanındaki dev iglo içerisinde moda severlerle buluşurken, kıyafetlerin satışından elde edilecek tüm gelir ise Toplum Gönüllüleri Vakfı’na bağışlanacak.

Yılbaşı Hediye Pazarı Kanyon’da Kuruluyor

22-28 Aralık tarihleri arasında kurulacak “Yılbaşı Hediye Pazarı”nda takıdan dekorasyona, kırtasiye malzemelerinden oyuncaklara, tasarım ürünlerine kadar farklı yılbaşı hediye alternatifleri bir arada sunulacak. Yılbaşı Hediye Pazarı’nda da hygge tarzının esintileri Kanyon misafirlerini karşılayacak.
Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri’nin Yıldızı Arrival UK- The Hits Of ABBA

Her yıl binlerce ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel “Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri”, Kuzey’in sahnelerdeki en sevilen ışıklarından Abba’nın şarkılarını seslendiren İngiliz grup Arrival UK- The Hits Of ABBA sahne alacak. Yetmişli yıllara damgasını vuran ve herkes için unutulmazlar arasına giren ABBA şarkıları Kanyon’dan yükselecek. 29 Aralık, Cuma geleneksel “Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri” ile unutulmaz bir akşam yaşanacak.

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi ve katılım koşulları için: www.yeniyilkanyonda.com
Etkinlikler ücretsizdir.