AVON TTA Tomorrow

En sevilen premium parfümlerinden TTA Tomorrow, aşkın özünü keşfetmek isteyenler için ideal bir seçim. Oryantal ve çiçeksi özellikteki TTA Tomorrow Kadın EDP, kullanıcısına samimi ve romantik bir dokunuş katarken; TTA Tomorrow Erkek EDT odunsu notalarıyla tutkulu bir hava yaratıyor.

Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası Avon’un TTA (Today-Tomorrow-Always) serisinin öne çıkan kokularından biri de TTA Tomorrow. Hem kadın hem de erkek formunda sunulan parfüm duygusallık ve romantizmi ön plana çıkarıyor.

Afrika menekşesi, amber ve altın frambuaz notalarını buluşturan oryantal ve çiçeksi parfüm TTA Tomorrow Kadın EDP, girdiği ortamlarda ışıltılı ve samimi bir etki bırakmak isteyen kadınlar için ideal bir seçim.

TTA Tomorrow Erkek EDT ise baştan çıkarıcı meyan kökü ve misket limonunun keyifli harmanını yıldız anasonuyla buluşturuyor. Odunsu notalara sahip parfüm, ahengiyle yarattığı cazibeyi, tutkuları açığa çıkaran etkisiyle güçlendiriyor.

TTA Tomorrow Erkek EDT, 75 ml, Kampanya fiyatı – 49,95 TL

 

TTA Tomorrow Kadın EDP, 50 ml, Kampanya fiyatı – 47,50 TL

TTA Tomorrow parfümleriyle ilgili detaylı bilgi edinmek ve kolayca satın almak için www.AVON.com.tr adresini ziyaret etmek veya Satış Temsilcileri ile iletişim kurmak yeterli.