Göz çevresi bakımı ile yıpranmalar azaltılabilir

Göz çevresi, yıpranma ve yaşlanma etkilerinden en çok etkilenen bölgelerden biridir. Ancak, doğru bakımla göz çevresindeki bu etkiler azaltılabilir.

Göz çevresi

Canlı Göz Çevresi İçin  Eyes Apaısant Jel

Göz çevresi, yıpranma ve yaşlanma etkilerinden en çok etkilenen bölgelerden biridir. Ancak, doğru bakımla göz çevresindeki bu etkiler azaltılabilir. Eyes Apaisant Jel, göz çevresi için özel geliştirilmiş jel formülü sayesinde göz kapağı ve göz çevresindeki kırmızılığı, gerginlik hissini ve şişkinliği azaltmaya yardımcı olur.

İçeriğindeki Arnica ve antioksidan sayesinde göz çevresinde dış etkilerden kaynaklanan kızarıklık ve şişliği gidermek için çalışır. Düzenli kullanıldığında; göz çevresini rahatlatır, yatıştırır ve göz kapağındaki şişkinlikleri azaltmaya yardımcı olur.

Hipoalerjeniktir; parfüm ve paraben içermediği için hassas ciltlerde de kullanılabilir. Yağsız dokusu ile cilde hızlıca nüfuz eder ve makyaj bazı olarak kullanılabilir. Daha berrak ve sağlıklı görünen bir cilde kavuşulması için yardımcı olur. Göz yaşına benzer fizyolojik PH değerinde olduğu için göz kapağı üzerine de uygulanabilen EYES APAISANT ürünü seçkin eczanelerden temin edilebilir.

Göz Çevresi Rahatlatıcı Krem Eyes Calmant

Vücutta en ince deri tabakasının bulunduğu göz çevresi kurumaya meyillidir. Cildin esnekliğini sağlayan kolajen ve fibriller göz çevresinde azdır, bu nedenle göz çevresinde kuruluk ve kırışıklığa daha sık rastlanır. Sağlıklı görünüm için, göz çevresine bakım yapmak ve dış etkilere karşı korumak oldukça önemlidir.

Eyes Calmant Krem, içeriğindeki MDI komplex ve antioksidanlar sayesinde göz çevresinde dolaşımın düzenler, böylece oluşabilecek muhtemel kuruluk ve şişkinliklerinin giderilmesine yardımcı olur. Göz çevresinin nemlendirilmesi ve hassas göz çevresi derisinin dış etkenlere karşı korunması için çalışır.

Eyes Calmant, göz çevresindeki hassas cilt yapısı için özel olarak tasarlanmıştır; parfüm ve paraben içermediği için alerji riskini en aza indirmek için formüle edilmiştir. Yağsızdır ve cilde hızlıca nüfuz eder. Göz yaşına benzer fizyolojik PH değerinde olduğu için göz kapağı üzerine de uygulanabilen EYES CALMANT ürünü seçkin eczanelerden temin edilebilir.