Cilt, gün içerisinde birçok olumsuz etkene maruz kalır. Bu etkenler, cildi bütünlüğünü bozarak, cilt deformasyonuna sebep olur. Ciltte oluşan kaşıntı, kuruluk ve pul pul dökülmeler cilt problemlerine işaret eder. Mustela, yeni nesil sürdürülebilir ve doğal ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek cildin tüm problemlerine etkili bir çözüm getiriyor. 3 Etkili Avokado Balsam’ı ailenizle buluşturan Mustela, cildin kuru bölgelerini onarmaya destek oluyor. Mustela’nın tüm aile bireylerini düşünerek formüle ettiği ve geri dönüştürülmüş avokadolardan ürettiği 3 Etkili Avokado Balsam, tüm aileniz için tercih edebileceğiniz tek cilt bakım ürünü olmaya aday.

Tüm Aileniz için En Doğal Bakım
Tüm aile bireylerinin ihtiyaçlarını en etkin ve doğal bir şekilde karşılayan Mustela, insanlığa ve doğaya olan duyarlılığının somutlaşmış halini, %99,7 oranında doğal olarak elde edilen bileşenlerden üretilen 3 Etkili Avokado Balsam ile gösteriyor. 3 Etkili Avokado Balsam; yüzden boyuna, ellerden ayaklara kadar vücudunuzdaki tüm kuru bölgelerde kullanılabilir. Yenidoğandan itibaren tüm ailenin kullanımına uygundur.
3 Etkili Avokado Balsam sürdürülebilir tarımdan ve sorumlu tedarik zincirinden elde edilen avokadolardan üretilmiştir. İpeksi ve ultra yumuşak yapısıyla, avokadonun yumuşaklığını ve zenginliğini cildinizle buluşturur.

‘’Sürdürülebilir Bir Yaşam’’ İlkesiyle Avokadonun Zenginliği’’

3 Etkili Avokado Balsam, cildin yaşlanmasına ya da lekelenmesine neden olan oksidasyona karşı koruma sağlayan avokado polifenolleri içerir. Dermatolojik olarak test edilmiş bu Balsam; vegan formülü ile vücudunuzdaki tüm kuru bölgeleri besler, onarır ve korur. Her zaman sürdürülebilirliği önceliklendiren Mustela, ürün kutusunu sürdürülebilir ormanlardan elde ettiği kartondan, tüpü ise sonsuz dönüştürülebilen alüminyumdan üreterek doğaya ve insana verdiği önemi bir kez daha kanıtlamıştır.