FOREO, LUNA 4 serisi şimdiye kadar yapılmış en nazik silikon temizleme fırçası- sağlıklı bir cilt elde etmenin en iyi yolu olmayı başarıyor. Cilt bakım rutininizin olmazsa olmazı olan FOREO cilt temizleme cihazları, LUNA 4 serisi ile ultra hijyenik yumuşak silikon patentli T-Sonic™ teknolojisi ve yeni temizleme ve masaj modları ile sizleri büyüleyici bir deneyime davet ediyor. LUNA 4 serisi sizlere cilt temizliğindeki en büyük değer ve en büyük yenilik olarak ultra hijyenik ve yumuşak silikonunu sunuyor. LUNA 4 cihazlarının en ikonik, benzersiz ve orijinal bir cilt bakımı deneyimini üstün bir temizlik sunarak patentli T-Sonic™ teknolojisi ile parlak ve temiz bir cilde sahip olmanızda yardımcı oluyor.


LUNA 4 serisi sizlere yepyeni güncellemeleri ve renkleriyle sizlere yepyeni bir bakım deneyimi yaşatıyor. Cilt bakım ihtiyaçlarınıza göre mükemmel bir şekilde uyarlanan LUNA 4 serisi, evde profesyonel düzeyde sonuçlar için olmazsa olmaz bir cilt bakımı yaratıyor, 5 farklı video rehberli temizleme modu; nazik veya derin temizlik modu ve sıkılaştırıcı masaj rutinleri arasında seçim yapma seçeneğini sunuyor. LUNA 4 Serisi, 5 yeni cihazdan oluşuyor- LUNA 4 plus, LUNA 4, LUNA 4 mini, LUNA 4 go, LUNA 4 body. Cihazlardaki T-Sonic™ teknolojisi 1 dakikada kir, yağ ve makyaj kalıntılarının neredeyse %99,5’ini çıkarabiliyor. LUNA 4’te yer alan ultra hijyenik silikon, doğal elastikiyetini korumak için cilt üzerinde daha da zahmetsizce kaymasını sağlıyor ve LUNA 3’e göre %17 daha yumuşak olan silikon temas noktalarıyla sunuluyor. LUNA 4, LUNA 4 plus, LUNA 4 go’daki sıkılaştırıcı masaj özelliği ince çizgilerin görünümünü azaltıyor ve şişkinliği azaltmak için lenfatik drenajı iyileştiriyor.

USB şarj edilebilir, olağanüstü pil ömrüne sahip cihazlardan LUNA 4 go seyahat ederken yanınızda taşıyabileceğiniz ve cilt bakımından vazgeçemeyeceğiniz bir cihazken LUNA 4 mini ise daha genç ciltleri hedefleyen bir temizlik bakımı sunuyor. LUNA 4 serisinin ilk vücut bakım cihazı LUNA 4 body, kolajen ceplerindeki sıvıyı hedef alarak selülit görünümünde azalmasına yardımcı oluyor. LUNA 4 body mikro dolaşımı artıran T-Sonic™ masajı ile yağ depolarını dağıtıyor, geçici olarak gözeneklerinizi genişletirken, silikon temas noktaları ile derinlerde biriken kir ve yağı götürüyor. Ürün, cildinize sonrasında uygulayacağınız herhangi bir cilt ürününü (krem, losyon vb.) derinlemesine emmesi için mükemmel bir hazırlık sağlıyor.


LUNA 4 plus ise LUNA serisini bir adım öteye taşıyor. Kızılötesi kırmızı led ışık özelliği sayesinde daha derin bir temizlik için gözenekleri genişletmek üzere cildi ısıtıyor ve ince çizgilerle, güneş hasarını hedeflemek için kolajen üretimini artırıyor. Kırışıklıkların ve sarkmaların görünümünü azaltmak için cildi ve yüz kaslarını sıkılaştırarak gözle görülür yaşlanma belirtilerini yatıştırmayı hedefliyor. Maksimum güvenlik ve gelişmiş sonuçlar için Anti-Shock™ Sistemine sahip olan LUNA 4 plus mikroakım sıkılaştırıcı masaj özelliği ile cilt rutininizi başka bir seviyeye taşıyor. Temiz, gözle görülür şekilde daha parlak ve daha sağlıklı görünen bir cilt için zahmetsiz cilt bakımı rutinlerinin keyfini çıkarın ve yaşlanma belirtilerine FOREO, LUNA 4 serisi ile karşı koyun. FOREO, LUNA 4 serisi sizleri karşı konulamaz masaj modları,eşsiz cilt temizliği ve bakımı yapmaya davet ediyor.


Dünyanın en hızlı büyüyen güzellik teknolojisi markası FOREO hakkında daha fazla bilgi edinmek ve gelecekteki büyüme ve yeniliklerden haberdar olmak için www.foreo.com adresini ziyaret edin veya @FOREO’yu takip edin.
Daha fazla medya bilgisi, yorum veya röportaj için lütfen bizimle pr@foreo.com adresinden iletişime geçin.