“Yeni”yi kim sevmez… Yeni demek heyecan demek, yeni demek merak etmek demek. Teknolojide konfor ve fonksiyonelliği tasarımla buluşturan Logitech, çalışma alanını yenilemek isteyen teknoloji meraklılarını ve sevdikleri için hediye arayışında olan kullanıcıları teknolojik ekipmanlarıyla buluşturuyor. Günümüzün değişen çalışma kültürüyle birlikte teknolojik ekipmanların fonksiyonelliği ve verimliliğinin yanında, çalışma ortamına uyum sağlaması, kişilerin tarzını yansıtması ve çalışma alanlarına renk katması da oldukça önemli hale geldi. Logitech’in en sevilen stil sahibi ürünleri K380 Klavye ve Pebble M350 Mouse’un yeni renkleri Lila, Bej ve Uzay Mavisi, çalışma ortamlarını renklendirerek tarzını masalarına yansıtmak isteyen sevdikleriniz için mükemmel bir yeni yıl hediyesi oluyor.

Logitech K380 Multi-Device Kablosuz Klavye, bilgisayar, akıllı telefon ve tablette konfor ve rahatlığı aynı anda sunuyor, Apple cihazlarıyla olan mükemmel uyumuyla dikkat çekiyor. Cihazlara, evin herhangi bir yerinden Easy Switch™ tuşlarıyla anında bağlanarak, kullanıcıların işini kolaylaştırıyor. Tek bir tuşa dokunarak üç cihaz arasında kolayca geçiş yapmayı sağlıyor. Böylece bilgisayarda yazmaya başlanan bir kısa mesajı, cihazlar arası geçiş özelliği sayesinde akıllı telefonda yazmaya devam etme imkânı veriyor. K380, ev veya ofis ortamını modern ve çok yönlü hale getirirken hem işlevselliği hem de tasarım yönüyle ortaya çıkıyor.

K380 Kablosuz Klavye ile mükemmel uyum yakalamak için: Pebble M350 Kablosuz Mouse
Tasarımıyla bir çakıl taşını anımsatan Logitech Pebble M350 Kablosuz Mouse, çalışırken hem şıklıktan hem de rahatlıktan vazgeçemeyenlere farklı bir alternatif sunuyor. Yuvarlak tasarımı elde harika bir his uyandırıyor ve kompakt yapısı sayesinde cebe veya çantaya kolayca sığıyor.

Pebble M350, bilgisayar her nerede kullanılırsa kullanılsın ultra sessiz bir deneyim vadediyor. Grafit, Gül, Okaliptus, Kırık Beyaz ve Mavi-Gri renk seçeneklerine yeni eklenen Lila, Bej ve Uzay Mavisi renkleri ile toplamda 8 farklı renk seçeneği bulunan Pebble M350, tarzını çalışma ortamına da yansıtmak isteyenlerin, şıklığa ve estetiğe her ortamda değer veren kullanıcıların ortak tercihi haline geliyor.