Eskilerden günümüze kadar uzanan ve en popüler desen olarak modasını sürdüren ekose Koton’da, 2017-2018 Sonbahar–Kış sezonunda da trendler arasındaki yerini almaya başladı. Koton ise bu sezona özel tasarladığı; pantolondan eteğe, kazaktan gömleğe birçok modeliyle iddialı bir şekilde vitrinlerde yerini alıyor. Özellikle siyah, gri ve kırmızı gibi çarpıcı renklerden oluşan ürünler, düz desenlerle kombinlendiğinde mükemmel bir ikilinin ortaya çıkmasını sağlıyor. Etek, pantolon, gömlek ve ceketlerde ki şık ve zarif ekose detayları bu sezonun en trend kombinlerine eşlik ediyor.

Ekose Koton’da canlanıyor…

Koton’un yeni sezon ekose modelleri, daha sade parçalarla birleşince farklı bir kombin havası ile çarpıcı bir tarz yaratıyor. Yumuşak dokulu trikoların bulunduğu Koton’un tüm yeni modelleri zarif ve asil çizgileri ile bu sezon vitrinleri süsleyecek.

Koton 2017-2018 Sonbahar-Kış koleksiyonundaki ekose desenli onlarca alternatif, tüm Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

Koton

Koton

Koton

Koton

Koton

Koton

Koton

Koton

Koton

Koton

Koton

Koton

Koton

Koton

Koton

Koton ile ilgili diğer yazımıza linkten ulaşabilirsiniz…

http://www.womensstyletr.com/2017/11/07/kis-aylari-koton-tayt-modelleri-ile-sicacik/