LC Waikiki’nin bayram için özel olarak hazırladığı koleksiyonlar ailenin tüm fertlerine kendi stilini yansıtma imkanı sunuyor.

Her yaşa ve tarza uygun koleksiyonda; çiçek desenleri, çizgiler ve geniş renk seçenekleri kadınlara hareketli bir yaz vadederken tropik desenler, batik baskılar erkekler için yazı müjdeliyor. Kız çocukları ışıl ışıl tasarlanan modellerle her zamanki şıklığını bayramda da yansıtırken erkek çocukları ceket yelek takımlarını tamamlayan papyonlarıyla babalarını gölgede bırakacak.

Ailenin her bir üyesine kendi tarzını yansıtma fırsatı sunan LC Waikiki Bayram Koleksiyonu; sıcak yaz günlerinin enerjisini yansıtan tarzları yine uygun renk ve kumaş seçenekleriyle sunuyor. Uçuş uçuş kumaşların hakim olduğu elbiseler kadınlarda feminenliği yansıtırken keten ve örme kumaşlarla tasarlanan takımlar erkeklere sıcak yaz günlerinde tarzını yansıtma imkanı sağlıyor.. Bayramın neşesi çocuklar için hazırlanan koleksiyonda; mint yeşili ve pembenin tonlarına eşlik eden sim detaylarıyla kızlar birer balerine dönüşürken minik beyler ise takım elbiselerini tamamlayan şık papyon ve kemerlerle bayram havasına girecek.

Anneler ve kızları şıklık yarışına girecek!

LC Waikiki’nin bayram koleksiyonunda anneler, siyah zeminli floral baskıların kullanıldığı elbise, etek ve gömleklerle çiçek açarken, kızları ise siyahın zamansız şıklığıyla harmanlanan gold, ekru ve pudra ile ışıldayacak. LC Waikiki’nin bayrama özel hazırladığı kadın koleksiyonunda çiçek desenleri feminenliği vurgularken, renkli çizgiler de modern etkiyi güçlendiriyor. Şifon, krep ve tüller kumaşlarda kullanılan gizli payetli nakışlar koleksiyona zarif bir ruh katıyor. Evin küçük hanımlarına romantik bir hava katan bayram koleksiyonunda; dantel elbiseler, parlak yüzeyli şortlar ve sim baskılı tişörtler ön plana çıkıyor.

Bayramların en yakışıklısı babalar mı, oğullar mı?

Bayrama özel hazırlanan koleksiyonda evin beyleri her zamanki şıklıklarını korurken, detaylarla stillerini ortaya koyuyor. Küçük beyler için hazırlanan koleksiyonda, rahat ve şık parçalar soyut desenlerin ham kumaşlarına işleniyor. Yelek, ceket ve pantolon takımlar deri ya da süet kemer, papyon gibi aksesuarlarla tamamlanıyor. Örme tişörtler, ekose gömlekler, trend olan tişört görünümlü gömlekler, örme, ekose ve metraj baskılı dokuma şortlar bayram koleksiyonunda yer alıyor. LC Waikiki bayram şıklığını babaların gardırobuna da taşıyor. İnce keten kumaşların indigo tonlarıyla kullanıldığı koleksiyonda enine çizgiler, ekose detaylar, panel baskılar, batik etkileri rahat şort ve gömleklerde karşımıza çıkıyor. LC Waikiki bayram koleksiyonunda babalar ve oğulları kendi tarzlarını yansıtacak detaylarla bayramda bakışları üzerine toplayacak.