1981 yılında dermatolojik tedaviler ve cilt bakımı ürünlerinde uzmanlaşan Galderma, çeşitli cilt sorunlarına yönelik tedavi için geniş ürün portföyü ile çözümler sunuyor.
Dünyanın en büyük bağımsız dermatoloji firması olarak faaliyet gösteren Galderma’nın markası Daylong, uzman güneş korumasıyla sağlıklı bir cildin kapısını aralamaya yardımcı oluyor.

Güneşin zararlı ışınlarının yoğun olarak geldiği bu dönemde, uzmanlar güneşin ciltteki olumsuz etkilerine dikkat çekerek güneş koruyucuların öneminin altını sıklıkla çiziyor. Sağlıklı bir koruma için her cilt tipine uygun olarak hazırlanan güneş ürünleriyle öne çıkan Daylong “Güneşte Hissettiğin Yaşta Kal” felsefesini vurguluyor.

Cildin Görünmez Kalkanı
Yüz ve vücut kullanımına uygun ürün çeşitleriyle her yaşa ve farklı cilt tiplerine karşı yüksek seviye koruma sağlayan Daylong, Lipozomal Güneş Losyonu, Hassas Çocuk Ciltler için Sprey, Hassas Ciltlere Özel Güneşten Koruyucu Jel Krem, Hassas Ciltlere Özel Güneşten Koruyucu Sıvı Jel Sprey ve Actinica Losyon ile en hassas ciltlerde dahi etkin koruma ve kullanım kolaylığı ile besleyerek güneşin keyfini çıkarmaya yardımcı oluyor.


Cildin hücre yapısını koruyan ve dış faktörlerden zarar görmesini engelleyen, dermatolojik olarak test edilmiş Daylong, hassas ciltlere özel güneş koruyucularıyla Daylong, UVA ve UVB korumanın yanı sıra kolajenin parçalanmasına, cilt yaşlanmasının hızlanmasına ve ciltte serbest radikal oluşumunun artmasına sebep olan IRA’ya (kızılötesi) etkin koruma özelliğiyle dikkat çekiyor.

Bilimsel olarak kanıtlanan Daylong, hücre DNA’sına direkt ve dolaylı yoldan zarar veren ışınlara karşı koruma sağlayarak kullanıcılarına etkili ve güvenli çözümler sunuyor.