Altın Kelebek Ödülleri kırmızı halı şıklığı

ASLI ENVER

En iyi kadın oyuncu ödülünü alan Aslı Enver elbisesindeki derin göğüs dekoltesiyle hem şık hem de ne kadar cesur olduğunu bizlere gösteriyor. Elbisenin rengi kendisine çok yakışmış, dağınık  bıraktığı saçları elbisenin seksiliğini arttırmış.

BAŞAK PARLAK

Elbisenin rengi  transparan detaylarıyla çok şık görünüyor kendisine çok yakışmış topuz saçı ve makyajıyla güzelliğini taçlandırmış.

HANDE ERÇEL

Tek kelimeyle kusursuz bir elbise Hande Erçel adeta altın bir kelebek olmuş.

MEHMET ASLANTUĞ ARZUM ONAN

Etek ve ayakkabı uyumu güzel tabi sadece belden aşağısına bakarsak. Saçı ve üstüne giydiği bluzu ile evden “aceleyle çıktım ne bulduysam geçirdim” havası yaratmış bize Arzum.

 BAŞAK DİZER TATLITUĞ


Başak Dizer Museum Of Fine Clothing dantel elbisesi ile çok şık. Saçı, makyajı, aksesuarları o kadar uyum içinde ki kendisine fazla yorum yapmaya dahi gerek yok.

GÜLBEN ERGEN

Gülben Ergen Sagaza Madrid siyah transparan elbisesi ile hem şık hem değil. Genele baktığınızda saçı, makyajı, aksesuarları ile uyum içerisinde.

HAZAL FİLİZ KÜÇÜKKÖSE

Kara Sevda adlı diziden sonra yıldızı patlayan Hazal Filiz Küçükköse Tuvanam imzalı siyah derin göğüs dekolteli elbisesi ile yaşına uygun bir tercih yapmış. Daha önceleri yaşından büyük gösteren abiye kıyafetler tercih eden Küçükköse sade stiliyle oldukça şık.

NESLİHAN ATAGÜL DOĞULU

Neslihan Atagül geceye Hakan yıldırım imzalı bir kıyafetle katıldı. Daha önceki yıllarda tercih ettiği tarzını dikkate alırsak tam anlamıyla hayal kırıklığı. Elbisenin vatkaları ve boğazlı yakası o kadar büyük duruyor ki Neslihan elbisenin içinde kaybolmuş annesinin elbisesini üzerine geçiren küçük kız çocukları gibi olmuş adeta. Bu kıyafeti sana hiç yakıştıramadık Neslihan bizimle değilsin.

ÖZGE ULUSOY

Özge Ulusoy Hakan Akkaya imzalı beyaz elbisesi ile geceye damga vuran isimlerden. Saçının modeli, eldivenleri ve aksesuarlarıyla 1960’lara gönderme yapan Ulusoy, kıyafetindeki detayı ile de günümüz trendlerine ayak uydurmuş.

ŞEYMA SUBAŞI ACUN ILICALI

Şeyma Subaşı gecede ödül veren isimlerden. Alexander Terekhov marka pırıltılı elbisesi ile her zamanki gibi yine parlıyor. Elbise salaş olduğu için üzerine biraz büyük durmuş gibi.