Chakra ev yaşamına life style imzasını attı

Ev içi yaşamın vazgeçilmez markası Chakra, kreatif direktörlüğünü üstlenen Aslıhan Aydoğdu ile sezona yepyeni bir başlangıç yapıyor. Dokunmanın ve duyguların kılavuzluğuyla yola çıkılan Chakra Life Style konseptiyle marka, tüm yaşam alanlarına eşlik etmeyi amaçlıyor.

Chakra, 2017-18 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’na, yaşam alanlarını güzelleştirmek üzere özenle hazırlanan yepyeni bir konsept ile giriş yapıyor. Markanın yeni konsepti Life Style, banyo ve yatak odasından sonra evin diğer bölümlerine de yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Daha büyük metrekarelerde deneyim mağazası konseptiyle tasarlanan yeni Life Style, 3 farklı koleksiyonu ve yeni ürün kategorileriyle tüketicisinin hayallerini donatıyor.

Yeni kategoriler, yeni koleksiyonlar

Havlu, bornoz ve ev tekstilinde bambunun saflığını evlere taşıyan  Life Style konseptinde tasarım ekibinin özenle seçtiği sofra ürünleri, dekoratif aksesuar ve özel tasarım mobilyalar olmak üzere yeni kategorilerden oluşan bir dünya sunuyor. Daha büyük mağazalarda daha fazla ürün kategorisine yer verilen Life Style konsepti aynı zamanda, her zevke hitap eden Sofistike, Simple Life ve Artizan olmak üzere 3 farklı koleksiyonu içeriyor.

Herkesin Chakra’sı kendisine özel olacak

Hayatın içinden, modadan ve trendlerden ilham alan koleksiyonları ile yaratıcılığı ön planda tutuyor tüketicisine mağazalarında sunacağı kişiye özel deneyim alanlarıyla fark yaratıyor. Dekoratif objelerin kişiselleştirilebildiği monogram ve Gift bölümünde, seçilen ürünlere özel isim, yazı veya motifle nakış işlemesi imkanı sunuluyor. Ürünlerin kişiye özel hale getirilebildiği deneyim alanları sayesinde, artık herkesin Chakra’sı kendisine özel olabiliyor.

Chakra ürünleriyle TOG’a destek

Yeni döneminde yeni bir işbirliğine imza atıyor. Toplum Gönüllüleri Vakfı ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında gençliğin enerjisini toplumsal faydaya dönüştürmeyi amaçlıyor. “Hayatı olumladığınız, sürdürülebilir mutluluğu aradığınız yerde duruyoruz” sloganıyla yeni döneminde tüketicisine daha yakından dokunmayı hedefleyen marka, seçili ürünlerden elde edilecek gelirin yüzde 10’unu TOG (Toplum Gönüllüleri Vakfı)’na bağışlıyor.