Biliyorsunuz biz hanımlar için kıyafetimiz kadar makyajımız da önemlidir, makyajın tamamlayıcısı göz makyajıdır, kirpiklerimizin daha uzun ve hacimli olmasını istiyorsak  mükemmel maskara seçmeliyiz.

Her türlü ihtiyaca göre  mükemmel maskara

Mükemmel maskara sandığınız kadar uzakta değil. Önce ihtiyacı belirlemeniz, sonra maskaranızı seçmeniz için Oriflame Kasım kataloğunu incelemeniz yeterli. Çünkü her türlü ihtiyaca göre alternatif bir maskara bulunuyor. Nasıl mı?

Hassas gözleriniz varsa, üstelik kontakt lens de kullanıyorsanız, uygun maskarayı bulmanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Maskaranızın gözleri tahriş etmemesine, pH dengeli olmasına, kirpikleri uzatan hipoalerjenik formüller ile üretilmiş olmasına dikkat edin. Bu durumda The ONE 5’i 1Arada WonderLash Maskara’yı kullanabilirsiniz.

Işıltılar içeren, yoğun siyah renge sahip maskara, hacim, uzunluk, kıvrıklık, belirginlik ve bakım özellikleri ile kirpiklere 5 etkiyi bir arada sunar.

Gün içerisine birçok aktivite sıkıştırmayı seviyor musunuz? Peki ya koşmayı, spor yapmayı? Enerjik ve sportif bir kişiliğiniz varsa, hayatınızı kolaylaştıracak neme dayanıklı ve kalıcı bir maskaraya ihtiyacınız var! Teknolojik gelişmeler sağ olsun, artık en uç durumlarda bile maskara kullanmaktan vazgeçmeye gerek yok. Çünkü The ONE No Compromise Maskara tam size göre bir ürün.

Kendi tarzınızı yaratın

Değişimden mi hoşlanıyorsunuz? O halde kendi tarzınızı göstermenizi sağlayan, çok yönlü bir maskaraya ihtiyacınız var! Üç farklı ek fırça arasından seçim yaparak, kendi maskara kitinizi oluşturabilir ve hayalinizdeki kirpik görünümü yaratabilirsiniz.
Böyle bir durumda önerimiz; The ONE Lash Transformer Maskara.
Birçoğumuz tek bir uygulamada maskaradan istediğimizi elde etmek istiyoruz. Bunun için topaklanma yapmadan kirpiklerinizi uzatan, hacim veren ve bakım yapan bir maskaraya yatırım yapmak en doğrusu. Çünkü belirginlik için ise fırçasının her bir kirpiği kavradığından emin olmak gerekiyor. Tıpkı Giordani Gold Iconic Hepsi 1 Arada maskaranın yaptığı gibi.

Sonuçta siz ne istediğinizi bilin; gerisini Oriflame’e bırakın.

* The ONE 5’i 1Arada WonderLash Maskara, 33 TL yerine Kasım ayına özel 11,90 TL
* The ONE No Compromise Maskara, 38 TL yerine Kasım ayına özel 18,90 TL
* The ONE Lash Transformer Maskara, 30 TL
* Giordani Gold Iconic Hepsi 1 Arada, 49 TL yerine Kasım ayına özel 24,90 TL