Dünyanın en büyük açıkhava festivali olan ve Beyonce, Eminem ve The Weeknd gibi birçok yıldızın sahne alacağı Coachella Müzik ve Sanat Festivali,  dünyanın her yerinden müzikseverleri de bir araya getiriyor. 14-16 ve 21-23 Nisan tarihleri arasında Coachella Vadisi’nde gerçekleşen festivale her yıl Dünyadan ve Türkiye’den birçok ünlü isim katılıyor.

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı Coachella’da

Türkiye’den renkli festivale en çok ilgi gösteren isim ise şüphesiz Şeyma Subası. Şeyma Subaşı’nın dikkat çekici tarzı ve renkli paylaşımları sayesinde festivale diğer ünlüler tarafından da ilgi arttı. Müzik ve sanat dolu olan Coachella’ Festivali’nde ünlüler genelde gypsy style denilen hippi tarzında kıyafetler tercih ediyor.

20 bin dolara doyasıya eğlence

Bilet fiyatlarının 20 bin dolara çıktığı festival için birçok ünlü, günler öncesinden ABD’ye uçtu bile. VIP bilet tercih ederek festivalde yerini alan ünlülerden bazıları Şeyma Subaşı, Hande Erçel-Murat Dalkılıç, Hadise, Murat Boz, Hacı Sabancı, Burcu Esmersoy, Ceylan Çapa  VIP bilet tercih ederek festivalde yerini alan ünlülerden bazıları . Bu şanslı ünlü isimler, Paris Hilton ve Victoria’s Secret’ın en ünlü melekleriyle aynı ortamda eğlenme ayrıcalığına sahip oluyor.

Şeyma Subaşı

Hande Erçel

Ceylan Çapa

Burcu Esmersoy

Hacı Sabancı

Hadise