İstanbul’un merkezinde resort havası yaşatan Hilton İstanbul Bosphorus, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı hem yetişkinlere hem de çocuklara anlamlı kılacak çok özel bir armağan veriyor. 23 Nisan haftası boyunca Hilton İstanbul Bosphorus’a yemeğe gelen çocuklu aileler KidzMondo’ya giriş biletine sahip oluyor.

Aile konseptindeki 50 ayrı çocuk ürünü ve konforlu odalarıyla konaklamalarınızı aileniz için sıra dışı bir deneyime dönüştüren Hilton İstanbul Bosphorus, 23 Nisan haftası boyunca yemeğini Hilton kalitesinde yemek isteyen çocuklu ailelere çok özel bir hediye sunuyor. Türkiye´nin ilk çocuk şehri ile yaptığı iş birliği ile yemeğe gelen tüm aile fertlerine KidzMondo Trump İstanbul’a giriş bileti armağan eden Hilton İstanbul Bosphorus, 23 Nisan’a özel bu kampanyası ile onları eğlenceli bir deneyime davet ediyor. Bilet hediyesini kazanmak için yemeğe gelen ailelerin yapması gereken tek şey ise 23 Nisan yemeğine geldiklerini söylemeleri. Çocuklara 40’tan fazla meslekten dilediklerini eğlenerek öğreten KidzMondo’ya giriş biletleri 23 Nisan için en güzel hediyelerden biri.

Hilton İstanbul Bosphorus’da KidzMondo bileti

Kentin simgesi Taksim’e yürüme mesafesinde yer almasının yanı sıra lüks alışveriş merkezlerine kolay ulaşımıyla da dikkat çekiyor. Nişantaşı, Şişli ve Maçka gibi, şehrin en merkezi yerlerine yürüme mesafesinde bulunan Hilton İstanbul Bosphorus’tan çocuk eğlence merkezi KidzMondo’ya metro ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ya da 23 Nisan’ı takip eden hafta boyunca çocuklarınızla birlikte Hilton İstanbul Bopshorus’un Boğaz manzarasına hakim restoranları Bosphorus Terrace ve Dubb Indian Bosphorus’tan dilediğiniz birinde yemeğinizi yiyin, Kidzmondo’ya giriş bileti hediyesini kaçırmayın.