Moda ve şehir şıklığının kesişme noktası Nine West, topuklu ayakkabıda yarattığı göz alıcı etkiyi sneaker koleksiyonuna taşıyor. Nine West, şıklığından hiçbir zaman vazgeçmeyen kadınlara, tarz ve konforu birleştirdiği Yeni Sezon Sneaker Koleksiyonu ile merhaba diyor!
Son dönemlerde modanın en iddialı temsilcisi haline gelen sneakerlar Nine West’in 2020 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda dikkatleri üzerine çekiyor. Modern ve güçlü kadınların stilinden ilham alınarak tasarlanan Nine West Sneaker Koleksiyonu, evde bolca vakit geçirilen bugünlerde şıklığından ödün vermeyenlerin kurtarıcısı oluyor.

İnce detaylarıyla farklı stillere uyum sağlayan ve işlevselliğiyle enerji veren Nine West Sneaker Koleksiyonu, konfor ve şıklığı kusursuzca harmanlıyor. Özenli bir işçilikle üretilen Nine West Sneakerlar rahat yapılarıyla gün içinde yorulmadan hareket edilmesine olanak sağlıyor.
Gündelik hayatta şık görünmekten ve çarpıcı detaylarla süslenmiş kaliteli ürünler kullanmaktan vazgeçemeyen kadınlar, Nine West’in yeni sezon koleksiyonuyla bu şıklığı evlere taşıyor.Sezonun gözdesi pembe, gri, mavi, pudra ve soft renklerin yanı sıra ışıltılı yüzeyler koleksiyonda dikkat çekiyor. Detaylarla farklılaşan modellerde; hologram, nefes alan örgü yüzey, air taban, bağcık, leopar ve zebra deseni göze çarpıyor.

Son birkaç sezondur moda dünyasının domino taşlarından biri haline gelen sneakerlar, Nine West farkıyla 2020 yılında da kadınların stiline dokunuş yapacak!
Nine West’in tüm yeni koleksiyonlarını incelemek ve evde sneaker şıklığını yaratmak için ninewest.com.tr ve flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.